Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Citroën | C2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Citroën C2 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

03 Mar 21:45 Vetura , Vushtrri

citroen c2

3 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Dhj 06:52 Vetura , Prishtinë

Shitet ndrohet citroen c2 1.2 benzin

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Dhj 16:14 Vetura , Vushtrri

Citroen c3 2003

1 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Dhj 15:33 Vetura , Vushtrri

Citroen c2 2003

1 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Nën 11:24 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

3 699 EUR

11 Nën 00:18 Vetura , Vushtrri

shitet:Citroën c2

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Nën 00:18 Vetura , Vushtrri

shitet:Citroën c2

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Nën 00:18 Vetura , Vushtrri

shitet:Citroën c2

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Nën 00:18 Vetura , Vushtrri

shitet:Citroën c2

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Nën 00:18 Vetura , Vushtrri

shitet:Citroën c2

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Nën 00:18 Vetura , Vushtrri

shitet:Citroën c2

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Nën 00:18 Vetura , Vushtrri

shitet:Citroën c2

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Nën 00:18 Vetura , Vushtrri

shitet:Citroën c2

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Nën 00:18 Vetura , Vushtrri

shitet:Citroën c2

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Nën 00:18 Vetura , Vushtrri

shitet:Citroën c2

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Nën 00:18 Vetura , Vushtrri

shitet:Citroën c2

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Nën 00:18 Vetura , Vushtrri

shitet:Citroën c2

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Nën 00:18 Vetura , Vushtrri

shitet:Citroën c2

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Nën 00:18 Vetura , Vushtrri

shitet:Citroën c2

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Nën 00:18 Vetura , Vushtrri

shitet:Citroën c2

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Nën 00:18 Vetura , Vushtrri

shitet:Citroën c2

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Nën 00:18 Vetura , Vushtrri

shitet:Citroën c2

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Nën 00:18 Vetura , Vushtrri

shitet:Citroën c2

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Nën 00:18 Vetura , Vushtrri

shitet:Citroën c2

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Nën 00:18 Vetura , Vushtrri

shitet:Citroën c2

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Nën 00:18 Vetura , Vushtrri

shitet:Citroën c2

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Nën 00:18 Vetura , Vushtrri

shitet:Citroën c2

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Nën 00:18 Vetura , Vushtrri

shitet:Citroën c2

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Nën 14:53 Vetura , Vushtrri

Citroën c2

3 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Tet 01:12 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Citroeni C2

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Tet 13:12 Vetura , Vushtrri

citroen c2 dizell 1.4

2 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 16:01 Vetura , Gjilan

citroen c2

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Gush 18:47 Vetura , Gjilan

shitet vetura

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Gush 18:32 Vetura , Gjilan

shitet citroeni c2 2005

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gush 08:07 Vetura , Gjakovë

Shes citroenin ne gjendje shum te mir regjistrim 1 vit

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Gush 00:28 Vetura , Gjilan

Shitet Citroeni Urgjent

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 16:34 Vetura , Gjilan

Citroen C2

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Mar 13:02 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura citroen c2

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Mar 17:01 Vetura , Ferizaj

Shes Veture Citroen C2 1.4 Disel me regjistrim

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 02:40 Vetura , Ferizaj

Citroen c2 Automatik

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Shk 20:34 Vetura , Prishtinë

SHES CITROEN C2 2006 1.4 BENZIN

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Shk 11:42 Vetura , Malishevë

Citroen C2 2005 Full Opsion

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Dhj 19:52 Vetura , Prishtinë

Shes Citroen C2 1.4 Benzin Pa Dogan����

1 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Dhj 13:23 Vetura , Gjilan

citroen c2 1.4

870 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Nën 05:35 Vetura , Gjilan

Citroen C2 , 1.4 HDI,shitet .Ne gjendje te perkryer!

2 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Nën 05:35 Vetura , Gjilan

Citroen C2 , 1.4 HDI,shitet .Ne gjendje te perkryer!

2 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Nën 05:35 Vetura , Gjilan

Shitet Citroen C2 1.4 HDI VTR 2006

2 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Nën 05:35 Vetura , Gjilan

Shitet Citroen C2 1.4 HDI VTR 2006

2 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Tet 16:13 Vetura , Gjilan

Vetur

2 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Qer 12:51 Vetura , Lipjan

Shitet opel astra 1.4 b ne gjendje te mir

550 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Citroën C2 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione