Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Citroën | C3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | Citroën C3 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:03 ,

CITROEN C3 1.6 e-HDI EXCLUSIVE PANORAM 2015 RKS

7 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:20 Shitorja ,

Citroen C3 Pikaso Viti 2014 1.6 Hdi Manual Rks

4 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:02 ,

Citroen c3 automatik viti 2010

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:01 Shitorja ,

Citroen C3 1.4 HDI

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:00 Shitorja ,

Citroen c3 Picasso 1.6 HDI

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:46 ,

Citroën C3

2 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:42 ,

Citroen c3

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:41 ,

CITROEN C3 1.4 B RKS VITI 2010

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:22 ,

Citroen c3 1.4 Dizel v.p.2015 rks

6 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 13:04 ,

Citroen c3 Picasso 1.6 Dissel Panoram

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:43 ,

Citroen C3 Exclusive 1.4 HDI

2 600 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:38 ,

Shitet citroen c3 Rks 2003 benzin 1.1

2 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:20 ,

CITROEN C3 1.6 BLUE HDI 2017 *45000KM*

10 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 11:59 ,

Citroen C3 1.4 Dizel v.p 2014 me 93.000 km.

6 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 11:51 ,

Citroen c3

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:55 ,

Shitet

2 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:47 ,

Shes citroen

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:41 ,

Citroen C3 1.4 Dizell

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:30 ,

Shite c3 1.4 dizell ndrrohet me vetur ma tmadhe

2 750 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:16 ,

#CITROEN C3 2011 Me dogan te paguar

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 08:59 ,

Citroen c3 1.4 hdi viti 2010

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:39 Shitorja ,

Citroen c3 Picasso 1.6 HDI

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:39 Shitorja ,

Citroen C3 1.4 Benzin 75ps

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 07:24 ,

Fasader / Gipser (punojm edhe mallterin)

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 07:16 ,

Moler Profesional - Mallter,Fasad,Gips,Ngjyrosje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 06:35 ,

Citroen C3 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 00:57 ,

Citroen C3 Pikaso Viti 2014 1.6 Hdi Manual Rks

4 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:08 ,

CITROEN C3 1.4 DIZEL - RKS VP 2003

2 100 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:58 ,

Citroen C3 1.4 Dizell Rks Vp 2003

2 100 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:24 ,

Citroen C3 1.6 HDI 2011 me dogan

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:43 ,

citroen c3 2004 dizell 1.4hdi

2 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:20 ,

CITROEN C3 1.4 HDI I PO SA DOGANUAR 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 14:01 ,

Shes Citroen C3 RKS Dizell 2005

3 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:42 ,

Citroen C3 1.4 diesel 2006

2 900 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:52 ,

SHITET CITROEN C3- 1.4 HDI, VITI 2012

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:32 ,

Citroen C3 1.6 HDI Viti Prodhimit 01.11.2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 15:07 ,

Citroen C3 pikaso viti 2014 1.6 Hdi manual Rks

4 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 14:25 ,

Citroen C3 Pikaso viti 2014 1.6 Hdi manual Rks

4 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 13:11 ,

Citroen C3 2009 Automatik

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Pri 13:07 ,

Citroen C3 1.4 Hdi 1 Vitë Regjistrim

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 12:54 ,

shitet qmimi volitshem

22 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Pri 10:22 ,

Citroen C3 1.4 HDI Viti 2013 (RKS)

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 07:04 ,

Citroen c3

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 03:17 ,

U shit nga a.s dardani

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 17:29 ,

Citroen C3

6 150 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Pri 11:32 ,

CITROEN C3 1.4HDI 2015 I ARDHUR NGA ZVICRRA ME DOGANË

6 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 11:27 ,

Citroen C3 1.4 hdi 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Pri 08:06 ,

Citroen c3

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 12:18 ,

Citroen c3 picasso 1.6HDI

7 350 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Citroën C3 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione