Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Citroën | C4

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Citroën C4 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 22:18 ,

Citroen c4 picaso 1.6 hdi automatic 2014

9 100 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:18 ,

Shitet CITROEN C4 e-HDI-automatik ���� 044250262

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:17 ,

Citroen c4 Picasso 2,0 HDI Automatik 7 ulse Rks

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 21:49 Shitorja ,

Prime rent a car

20 EUR / muaj

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:48 Shitorja ,

Prime rent a car

20 EUR / ditë

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 21:48 Shitorja ,

Prime rent a car

20 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 21:47 Shitorja ,

Citroen C4 2.0 HDi

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:47 ,

Citroen C4 1.6 HDI 2011 Me Doganë

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:19 ,

Shes citroen c4 1.6 dizell E-hdi automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:23 ,

Shitet citroen c4 2005 HDI

3 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:41 Shitorja ,

Citroen C4 - Picasso

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:13 Shitorja ,

CITROEN C4 1.6 HDI 150000KM 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 03:02 ,

Citroen C4 dizel

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 01:47 ,

citroen c4 1.6 hdi mundsi ndrrimi

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 22:46 ,

shes ndrroj

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 19:01 ,

SHES CITROEN C4 1.6 EHDI AUTOMATIK

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 19:01 ,

SHES CITROEN C4 1.6 EHDI AUTOMATIK VITI 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 19:00 ,

Citroen

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 17:44 Shitorja ,

Citroen C4 – 1.6 e-HDI AUTOMATIK

6 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 17:33 ,

Citroën C4 Picasso

2 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 16:18 ,

CITROEN C4- EXCLUSIVE FULL

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Maj 14:24 Shitorja ,

Citroen C4 2.0 HDI Exclusive

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 13:48 ,

Citroen C4 1.6 Hdi / Automatik

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 11:37 ,

CITROEN C4 Picasso

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 10:45 ,

Shes ose ndrroj veturen Citroen C4

4 300 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Maj 10:22 Shitorja ,

Citroen C4 1.6 HDI rks 6muj

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 09:32 ,

Citroen C4 1.6 Hdi 2010 facelift me dogan

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Maj 19:25 Shitorja ,

CITROEN C4 1.6 HDI 2009

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Maj 19:25 Shitorja ,

Citroen C4 1.6 HDI

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 19:24 Shitorja ,

CITROEN C4 PICASSO 1.6 Hdi AUTOMATIK

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 18:39 ,

CITROEN C4 1.6BlueHDI AUTOMATIK •FACELIFT• 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Maj 17:47 ,

PRIME RENT A CAR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Maj 17:46 ,

Prime rent a car

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Maj 17:46 ,

PRIME RENT A CAR

Viti: 2008
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
07 Maj 09:40 Shitorja ,

Citroen C4 1.6 eHDI Automatik

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Maj 11:36 ,

Citroen C4 1.6 HDI 2012 Me Dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Maj 01:51 ,

Citroën C4 1.6-HDI

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 00:15 ,

CITOREN C4 E-HDI AUTOMATIK RKS 6MUAJ EXLUSIV FULL OPSIONE

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Maj 13:30 ,

Citroën C4 Picasso

8 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
30 Pri 17:54 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLONI ERDI

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Pri 14:42 ,

Citroen C4

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Pri 14:42 ,

Citroen C4

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 09:50 ,

CITROEN C4 1.6BlueHDI AUTOMATIK •FACELIFT•

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Pri 20:20 ,

����i SHiTUR ����

3 600 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Pri 19:07 ,

shes citroen c4 2012

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 16:33 ,

Shes Citroen C4 2006

9 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Pri 17:17 ,

Citroen c4 Picasso 2013 Automatik

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Pri 08:24 ,

shes veteuren citroen c4 2012

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 00:06 ,

Shitet vetura

6 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 10:05 ,

Citroen C4

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Citroën C4 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione