Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Citroën | C5

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Citroën C5 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:30 Shitorja Vetura , Ferizaj

Citroen C5 – 1.6 HDI- Automatik

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:06 Vetura , Shtërpcë

Citroen C5 2.0 HDI 2009 6 Shpejtesi+R Full Opcion

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 11:37 Vetura , Prishtinë

Shitet c5

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Mar 22:18 Vetura , Gjilan

Citroen C5

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 19:48 Vetura , Gjilan

Shitet Citroen c5 ne gjendje te rregullt

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 10:52 Vetura , Ferizaj

Citroen C5 1.6 HDI 2024

6 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 21:13 Vetura , Gjilan

2.0 dizell 8muj rks

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 20:44 Vetura , Prishtinë

Shitet C5 automatik

1 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Mar 17:36 Vetura , Prishtinë

Citroen c5 automatik

1 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Mar 22:16 Vetura , Prishtinë

Shitete urgjent c5

1 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Mar 07:28 Vetura , Mitrovicë

Pjes per Citroen C5

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Mar 18:59 Vetura , Prishtinë

Shitet citroen c5

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Mar 02:31 Vetura , Prishtinë

Citroen C5

1 550 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Mar 18:20 Vetura , Prishtinë

Citroen C5 Exclusive BI TURBO 2014

13 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Mar 18:07 Vetura , Prishtinë

Shitet citroen c5

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Mar 02:11 Vetura , Gjakovë

Blej Vetura Pikapa Rks Pa Dogan Defekt Aksident e tj

1 870 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 20:40 Vetura , Besianë

Shes C5

8 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Mar 22:36 Vetura , Pejë

Citroen c5

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Mar 20:55 Vetura , Prishtinë

Citroen C5 1.6hdi 2009

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Shk 08:09 Vetura , Malishevë

BLEJ KATALIZATORA

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 04:46 Vetura , Prizren

Citroen C5 1.6 2008 RKS me regjistrim

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
26 Shk 09:48 Vetura , Prishtinë

Citroen C5 2.0 hdi Automatik

7 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 19:45 Vetura , Prishtinë

Citroen C5, 2005, Excluzive, Automatik

3 300 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Shk 18:16 Vetura , Mitrovicë

Citroen c5 2.7 diesel

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 15:52 Vetura , Gjilan

2.0 dizell 10muj rks

2 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 15:19 Vetura , Prishtinë

Shitet,nderrohet C5

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 01:37 Vetura , Prishtinë

CITROEN C5 2.0 HDI (EXCLUSIVE)

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
13 Shk 10:20 Vetura , Prishtinë

Shitet c5 automatik

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Shk 09:53 Vetura , Prishtinë

CITROEN C5

3 500 EUR

10 Shk 19:19 Vetura , Pejë

Shitet Citroën C5 viti 2010 i Doganuar RKS, 2.0 Dizell

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 13:14 Vetura , Mitrovicë

citroen c5 exclusive model 2004 2.2 HDI dizell

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Jan 21:32 Vetura , Prizren

Shitet citreni ne gjedje prefecte

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Jan 20:40 Vetura , Ferizaj

Citroen C5 1.6 HDI 2014 / Automatik /

7 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Jan 18:45 Vetura , Prishtinë

Shitet automatik

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Jan 16:44 Vetura , Klinë

Citoren c5 2.0 hdi

750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Jan 03:58 Vetura , Ferizaj

Shitet

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Jan 03:41 Vetura , Lipjan

Citroen c5 2009 2.0

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 20:04 Vetura , Lipjan

Cirtroen c5 2009 2.0

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 20:04 Vetura , Lipjan

Citroen c5 2009 2.0

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Dhj 18:53 Vetura , Ferizaj

shitet

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Dhj 18:05 Vetura , Ferizaj

Citroen C5

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Dhj 17:55 Vetura , Ferizaj

shitet

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Dhj 14:27 Vetura , Gjakovë

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Dhj 06:06 Vetura , Ferizaj

citroen c5 2.0 HDI 140ps

4 990 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Dhj 22:28 Vetura , Ferizaj

citroen C5 2.0 HDI 140ps

4 990 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Dhj 01:13 Vetura , Lipjan

Citroen C5 2.0 hdi

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Dhj 18:13 Vetura , Ferizaj

Citroen C5 2.0B Automatik

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Dhj 15:43 Vetura , Prishtinë

Shes Veturen Citroen C5 2.2 Exclusive 2011

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Citroën C5 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione