Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Citroën | DS3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Citroën DS3 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:25 Shitorja Vetura , Ferizaj

��%OFERTA SUPR SPECJALE 2023 %��Citroen DS3 1.6 i 16V Turbo

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:40 Vetura , Viti

Citroen DS3 1.6 HDI 2013 Manual i posaardhur nga Norvegjia

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 02:30 Vetura , Besianë

CITROEN DS3 1.4 B V.P 2011 PO SA DOGANU

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Mar 09:55 Vetura , Ferizaj

Citroen DS3 1.6 HDI 2011 Manual i ardhur nga CH

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 11:47 Vetura , Ferizaj

Citroen DS3 1.6 HDI 2011 Manual i ardhur nga CH ��������

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 19:36 Vetura , Prizren

Shes DS3 esht ne gjendje mir

5 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Shk 12:38 Vetura , Prishtinë

2012 Citroen Ds3 1.6 Airdream hdi diesel Timon Anglez

4 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Shk 21:00 Vetura , Prizren

Citroen DS3

8 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Jan 17:24 Vetura , Prishtinë

shitet vetura ne gjendje perfekte

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Dhj 18:02 Vetura , Ferizaj

Citroën DS3 1.6 i Turbo 207 PS

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Dhj 13:21 Vetura , Gjilan

Shitet Citoren DS3 Racing

11 000 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Dhj 09:31 Vetura , Prishtinë

shitet vetura ne gjendje shume te mire

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Dhj 18:11 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura ne gjendje perfekte

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Dhj 18:11 Vetura , Prishtinë

shitet vetura ne gjendje perfekte

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Tet 08:41 Vetura , Prishtinë

Citroën DS3

7 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Sht 08:59 Vetura , Prizren

Citroen DS3 Viti 2011 1vit (RKS) nderrohet

7 700 EUR Price Reduced

19 Korr 22:12 Vetura , Ferizaj

��-ii SHiTUR ��

7 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Jan 10:19 Vetura , Malishevë

Ds3

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Sht 08:46 Vetura , Ferizaj

Ds3 2011 tabela te huaja

4 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Gush 16:32 Vetura , Ferizaj

Vetur

4 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Gush 20:10 Vetura , Pejë

DS AUTOMOBILES DS3 CROSSBACK

16 910 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Pri 13:38 Vetura , Prishtinë

CITROËN DS3 sportchic

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Pri 23:36 Vetura , Prizren

Citroën DS3 1.6 HDI

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Pri 22:58 Vetura , Prizren

Citroën Ds 3 1.6 HDI

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Nën 13:54 Vetura , Rahovec

Citroen DS3 dizel

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Korr 22:42 Vetura , Ferizaj

Citroen ds3 1.6 e-hdi

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Shk 22:48 Vetura , Prishtinë

Citroen DS3 1,6 disel.Qmimi i diskutueshem.

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Shk 21:36 Vetura , Gjilan

SHITET CITROEN DS3 1.6B - VITI 2011

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Jan 19:49 Vetura , Ferizaj

Citroen DS3

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Jan 19:49 Vetura , Ferizaj

Citroen DS3 1.6 sport

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Nën 16:24 Vetura , Mitrovicë

Kombi

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Sht 17:36 Vetura , Gjilan

CITROEN DS3 RKS DIZEL 134km

14 Korr 12:40 Vetura , Ferizaj

Citroën ds3 1.6 hdi

1 111 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Korr 14:23 Vetura , Lipjan

Ds 3

1 111 111 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 15:03 Vetura , Gjilan

U shit

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Qer 00:44 Vetura , Prishtinë

Shitet Citroën DS3 SportChic

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Pri 21:23 Vetura , Gjilan

Shitet Citroen DS3 1.6

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Mar 15:17 Vetura , Pejë

Citroën

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
05 Dhj 23:21 Vetura , Pejë

Citroen ds3

Viti: 2011
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
01 Pri 12:24 Vetura , Ferizaj

citroen 1.6 hdi Ds3

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Jan 22:22 Vetura , Prishtinë

citroen ds3 1.4benzin

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
07 Jan 18:57 Vetura , Prishtinë

Citroen ds3 1.4 benz

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
06 Maj 14:07 Vetura , Prizren

Shitet

7 450 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
29 Mar 11:02 Vetura , Ferizaj

Citroen DS 1.6 turbo benzin kw 115-PS-150

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Shk 07:27 Vetura , Prizren

Citroen DS3 dizdel 1.4 hdi

8 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
03 Nën 16:00 Vetura , Prizren

Citroen DS3

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 65 000 - 69 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Citroën DS3 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione