Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Citroën | DS4

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Citroën DS4 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:54 Vetura , Ferizaj

Citroen DS4 2.0 e-hdi Automatik me dogan prej Zvicrres

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:23 Shitorja Vetura , Prishtinë

Citroen DS4 automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:32 Vetura , Prishtinë

Citroen DS4 2.0 HDI Automatik Matrix LED, Nga Zvicra

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:11 Vetura , Prishtinë

CITROEN DS4 2.0 HDI 163 PS AUTOMATIK

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 12:11 Shitorja Vetura , Prishtinë

Citroen DS4 2.0 HDI Automatik Limited Edition

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 15:57 Vetura , Lipjan

ds4

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Mar 22:10 Vetura , Viti

Citroen DS4 1.6 E-HDI ..+38344250262 ndrrim mund te kete

87 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Mar 15:20 Vetura , Prishtinë

Peugeot 508 2.0Hdi Hybrid 2013

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 15:30 Vetura , Lipjan

Da4

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Mar 22:21 Vetura , Lipjan

Citroen

11 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Mar 11:04 Vetura , Lipjan

Ds4

10 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Mar 19:13 Vetura , Ferizaj

DS4

8 499 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 20:51 Vetura , Ferizaj

fellne

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Shk 17:08 Vetura , Prishtinë

SHITET DS4 2.0 HDI 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Shk 17:10 Vetura , Pejë

Citroen Ds4

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Dhj 20:20 Vetura , Ferizaj

fellne

Viti: 2020
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
12 Dhj 23:14 Vetura , Lipjan

Citroen

18 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Nën 21:59 Vetura , Gjilan

Citroen DS4 1.6 HDI sportchic

5 750 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Sht 00:18 Vetura , Lipjan

Citroen

11 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Sht 18:11 Vetura , Lipjan

Citroen

11 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Maj 16:53 Vetura , Ferizaj

Citroen

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 20:07 Vetura , Ferizaj

Citroen ds4

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 21:17 Vetura , Gjilan

Citroen ds4

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
10 Maj 19:58 Vetura , Ferizaj

Citroen ds4

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 19:05 Vetura , Ferizaj

Citroen ds4

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Pri 20:46 Vetura , Ferizaj

Citroen ds4

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 13:32 Vetura , Gjilan

Citroen DS4,1.6 BlueHDi (CH)

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Mar 12:44 Vetura , Ferizaj

Citroen ds4

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 18:23 Vetura , Ferizaj

Citroen ds4

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 10:21 Vetura , Ferizaj

Citroen

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 07:03 Vetura , Ferizaj

Citroen

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 23:34 Vetura , Ferizaj

Citroen

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 23:34 Vetura , Ferizaj

Citroen ds4

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 23:34 Vetura , Ferizaj

Citroen ds4

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 23:34 Vetura , Ferizaj

Citroen ds4

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 23:34 Vetura , Ferizaj

Shitet

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 15:45 Vetura , Gjilan

Citroen DS4 1.6 e-hdi i ardhun nga Zvicrra

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Mar 12:43 Vetura , Prishtinë

Citroen DS4 1.6 bluhdi 88kw 120 ps Viti: 12/2016 Automati

11 350 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Mar 10:05 Vetura , Ferizaj

Citroen DS4 1.6i

18 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Mar 08:52 Vetura , Ferizaj

Citroen DS4 1.6i

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Mar 20:48 Vetura , Ferizaj

Citroen DS4 1.6i

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Mar 19:48 Vetura , Ferizaj

Shes veturen Citroen DS4 1.6i

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Sht 00:18 Vetura , Prishtinë

Shitet CITROEN DS4

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Sht 13:35 Vetura , Ferizaj

#Citroen DS 4 2012 diesel automatik me dogan

7 450 EUR

16 Korr 19:29 Vetura , Deçan

Citroen ds4

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Dhj 10:43 Vetura , Gjilan

Citroen ds4 2.0hdi

Viti: 2016
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
01 Gush 16:01 Vetura , Prishtinë

Citroen ds4

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Korr 15:06 Vetura , Gjilan

Citroen DS4 2.0 HDi 2013 automatik i sapoardhur CH

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Shk 08:53 Vetura , Prishtinë

Citroen ds4 2.0 hdi

19 970 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 65 000 - 69 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Citroën DS4 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione