Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Citroën | DS5

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Citroën DS5 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:21 ,

Citroën DS5 2.0 2012 RKS

10 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:00 Shitorja ,

Citroen DS5 2.0 HDi

9 500 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Maj 10:48 ,

CITROEN DS5 1.6 HDI 112 PS AUTOMATIK

12 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Maj 22:54 ,

Citroen ds5 sport chic 2.0 dizell

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Maj 02:03 ,

Citroen ds5

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 19:51 ,

Albi

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 12:01 ,

citroen DS5 hibrid - dizel 2013 rks 74500 km

14 550 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
04 Maj 12:01 ,

citroen DS5 Hibrid - dizel 2.0 hdi

14 550 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
18 Pri 23:28 ,

Citroën DS5 2.0 HDI HYBRIT 4,

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Shk 15:34 ,

Vetura e Shitur ��������

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
16 Shk 22:24 ,

Citroen DS5 2.0 D Automatik 2013

10 350 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 00:15 ,

DS 5 Automobiles

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Jan 13:42 ,

Citroën ds5

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Dhj 11:03 ,

Citroen DS 5 2.0 Hdi 180 PS

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Nën 02:55 ,

Citroen DS5 automatik

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Tet 21:56 ,

Shitet Citroen DS5 ne gjendje prefekte

14 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Gush 18:23 ,

Citroen DS5

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Gush 17:38 ,

Shitet Citroeni

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Gush 13:16 ,

CITROEN DS5 2.0 Diesel Hybrid

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Korr 18:23 ,

citroen ds5 panorama

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 08:15 ,

Citroen Ds5 1.6Hdi , 2013 me tabela te Suedis

10 500 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Qer 19:05 ,

Shitet citroen ds5

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 12:07 ,

Citroen DS5 2.0 Automatic Hybrid 4x4

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Pri 17:04 ,

Citroen ds5

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Mar 17:38 ,

Citroen DS5

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Mar 10:05 ,

CITROEN

12 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 16:21 ,

DS5 ne shitje !!

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Shk 12:21 ,

Shitet citroen ds5 2.0 diesel viti2012 full opsion

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Shk 19:28 ,

DS5 2.0 dizell (133kw)

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Shk 20:38 ,

citroën

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Shk 00:35 ,

Shitet vetura DS5

16 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Shk 19:47 ,

Citroen DS5 dizel

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Maj 18:53 ,

Citroen DS5

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Pri 14:38 ,

Citroen DS5

15 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Mar 15:33 ,

Citroen DS5 2013 1.6 nafte gjendje super. Okazion

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Korr 21:42 ,

Citroën ds5

18 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Qer 11:41 ,

RENT A CAR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Qer 23:32 ,

Citroen DS5

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Korr 22:09 ,

Citroën 2.0Hdi

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Citroën DS5 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione