Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Citroën | Jumpy

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Citroën Jumpy | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 17:21 Vetura , Lipjan

Citroen Jumpy 2.0 Hdi tri ulese

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Mar 08:47 Vetura , Prizren

Citroen shitje

1 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Mar 17:01 Vetura , Kaçanik

Shitet pikapi citroen jumyp

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Mar 09:10 Vetura , Gjakovë

citroen jumpy 2.0 HDI

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 04:51 Vetura , Prizren

Pikap citroen 2.0 dizell me dogan

22 Shk 14:28 Vetura , Prizren

Pikap citroen 2.0 dizell me dogan

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Shk 14:16 Vetura , Rahovec

Pikap citroen 2.0 dizell me dogan

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Shk 13:32 Vetura , Ferizaj

I SHITUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Shk 11:10 Vetura , Fushë Kosovë

Citoren Jumpy 2.0 hdi

3 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Shk 20:20 Vetura , Gjilan

Citroen Jumpy 1.6Hdi

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Shk 20:12 Vetura , Gjilan

Citroen Jumpy 1.6Hdi

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Shk 12:52 Vetura , Viti

Shitet pikapi

450 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Shk 12:22 Vetura , Prizren

Citroen Jumpy 2.0 dizell 1 vit RKS

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Shk 18:33 Vetura , Ferizaj

Pikap Citroen Jumpy 1.6 HDi me dogan

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Shk 19:49 Vetura , Gjilan

Shitet pikapin

2 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 16:37 Vetura , Prishtinë

Shitet citreni 2009

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Jan 19:38 Vetura , Prishtinë

pikap

1 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Jan 18:04 Vetura , Lipjan

Citroen Jumpy 2.0 Hdi 3 ulese

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Jan 16:29 Vetura , Prishtinë

Shitet citroen jompy

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Jan 15:52 Vetura , Lipjan

Citroen Jumpy 2004 tri ulese

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Jan 15:16 Vetura , Ferizaj

CITREN 2.2 JUMPY DIZELL

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Dhj 17:09 Vetura , Prizren

CITROEN YUMPI 2.0

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Dhj 20:38 Vetura , Ferizaj

Shiten pjes per Citroen Jumpy

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
04 Dhj 14:15 Vetura , Vushtrri

Shes citroën

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Nën 16:32 Vetura , Vushtrri

Citroen HDI 2.0

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 19:23 Vetura , Drenas

shitet ndrrohet citroeni shum.ne gjendje te mir viti 2006

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Nën 21:10 Vetura , Prizren

CITROEN JUMPY 2007 2.0 DIESEL

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Nën 20:03 Vetura , Prizren

CITROEN YUMPI 2.0

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Nën 19:45 Vetura , Therandë

CITROEN JAMPO -200- SHITET-NDRROHET

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 13:05 Vetura , Pejë

Citroën Jumpy 1.9 Dizel

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Tet 12:29 Vetura , Ferizaj

Citroen jumpy 2.0 hdi

3 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Tet 23:30 Vetura , Ferizaj

Citroen Jumpy 2010 2.0 Diesel

8 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Tet 12:21 Vetura , Lipjan

Citroen Jumpy

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Tet 12:21 Vetura , Lipjan

Citroen Jumpy

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Tet 23:37 Vetura , Lipjan

Citroen Jumpy

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Tet 18:59 Vetura , Prizren

Citroen pikap

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Tet 12:59 Vetura , Ferizaj

Citroën Jumpy 2.0 HDI

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Tet 17:51 Vetura , Pejë

Citroen Jumpy 2.0 dizell

4 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Tet 23:00 Vetura , Ferizaj

Shitet

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 18:19 Vetura , Viti

Shitet kombi

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Sht 23:52 Vetura , Prishtinë

CITROEN 2000 VITI SAKT 9 ULSE EDHE LIBREZ 8 MUJ E GJYS RKS 1

25 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
22 Gush 08:16 Vetura , Gjakovë

Shitet Citroen Pikap 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Gush 11:07 Vetura , Gjilan

Citroen Jumpy

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Korr 00:24 Vetura , Vushtrri

citroen jumpy 2.0 120 ps

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
04 Korr 11:15 Vetura , Prishtinë

Citroen jumpy pikap

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Qer 14:19 Vetura , Prishtinë

Shitet

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 17:11 Vetura , Pejë

Citroen FAp.Frigo

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Qer 13:45 Vetura , Gjilan

Citroen jumpy hdi

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Qer 09:21 Vetura , Prizren

Citroen 2.0 dizel

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Qer 00:54 Vetura , Ferizaj

Shitet

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Citroën Jumpy | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione