Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Citroën | Nemo

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | Citroën Nemo | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 01:58 ,

Citroën 1.4 dizel

3 300 EUR

Dje 16:46 ,

Shitet Citroen NEMO 1.4 Disel 2009

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:51 ,

Citroen Nemo

3 900 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Maj 16:40 ,

Citroën nemo

5 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 19:08 ,

SHITET CITROEN

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Maj 21:37 ,

SHITET

2 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Pri 11:23 ,

Citroen Nemo 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
26 Pri 00:51 ,

Citroen Nemo 1.4 Dizell

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 21:58 ,

Shitet Citroen Nemo

1 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Pri 13:09 ,

citroen nemo 1.3 hdi 2010 pa dogan 2600

2 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Pri 13:29 ,

Shitet citroen

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Pri 13:08 ,

citroen 1.4 hdi me dogan me klime 2000 euro

2 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
19 Pri 21:44 ,

nemo i sapo ardh me dogan 1.4 2100 euro

2 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Pri 21:25 ,

citroen nemo 1.4 hdi rks 1650 euro

1 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 23:22 ,

Pikap Citroen Nemo 1.4 2008 Rks

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Mar 20:49 ,

CITROEN NEMO PICAP

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Mar 19:22 ,

U SHITTTTTTT

2 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Mar 18:53 ,

Citoroen Nemo 1.4 Disel

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Shk 11:15 ,

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Jan 21:15 ,

Citroen nemo 1.4 hdi viti 2009 rks 1 vit

2 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 22:58 ,

Shitet pikapi ����

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Jan 21:27 ,

SHITET ��������

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Jan 21:27 ,

Shitet

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Jan 20:56 ,

Shitet Pikapi

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Jan 23:42 ,

Citroen Nemo 1.4 Diesel ����

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Jan 23:21 ,

Shitet pikapi

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Jan 23:51 ,

Shitet Pikapi

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Jan 22:16 ,

Citroen nemo ✅

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Jan 22:32 ,

Shitet pikapi

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Jan 15:37 ,

CITROEN NEMO 1.4 DIESE 2008

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Jan 21:25 ,

Shitet

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Dhj 19:22 ,

Citroen nemo 1.4 Diesel 2008

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Dhj 17:21 ,

CITROEN NEMO 2008

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Dhj 16:50 ,

Citroen nemo 1.4 dizell me klim pa dogan

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Dhj 20:50 ,

Shitet pikapi ME KLIM

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Tet 12:15 ,

Shitet ose ndrrohet nese me konvenon

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Sht 21:49 ,

shitet ose ndrrim me kerr nese me konvenon

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Sht 09:01 ,

Citroen Nemo 1.4 hdi

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Gush 19:36 ,

Citroen Nemo

10 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Gush 15:07 ,

shes citroen nemo 1.4 hdi ne gjendje te rregullt

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Korr 13:17 ,

Shitet pikapi Citroen Nemo 1.4 hdi viti 2009

3 250 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Qer 14:56 ,

Citroen

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Qer 09:13 ,

Citroen nemo 1.4 hdi

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 21:30 ,

Shitet ClTROENI

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Shk 21:15 ,

Shitet Citroen 1.4 HDI viti 2009

2 800 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 23:35 ,

Pikap

2 800 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Shk 21:46 ,

Citroen nemo 1.4 Urgjent

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Jan 09:33 ,

Citroen Nemo 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Jan 17:28 ,

Citroen Nemo 1.4HDI●Full●2012●Nga CH●Nderrim klim

3 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Citroën Nemo | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione