Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Citroën | SAXO

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Citroën SAXO | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Mar 18:14 Vetura , Ferizaj

Shite 1.1 Benzin

700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
09 Mar 17:55 Vetura , Gjilan

shitet Citroen Saxo

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Mar 18:48 Vetura , Prizren

Citroen 2.0 dizell rks dej muj e 8

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Shk 18:08 Vetura , Gjilan

citroen saxo 1.1

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 20:34 Vetura , Ferizaj

shitet citroen saxo 1.0 b

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Shk 20:34 Vetura , Ferizaj

shitet citroen saxo 1.0 b

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Shk 20:34 Vetura , Ferizaj

shitet citroen saxo 1.0 b

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Shk 20:34 Vetura , Ferizaj

shitet citroen saxo 1.0 b

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Shk 20:34 Vetura , Ferizaj

shitet citroen saxo 1.0 b

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Shk 20:34 Vetura , Ferizaj

shitet citroen saxo 1.0 b

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Jan 15:36 Vetura , Ferizaj

citroen saxo 1.0

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Jan 20:19 Vetura , Gjilan

Citroen Saxo

500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Jan 19:56 Vetura , Fushë Kosovë

Citroen saxo

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
16 Jan 19:56 Vetura , Fushë Kosovë

Saxo

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
28 Dhj 07:54 Vetura , Shtime

Citroen saxo 1.4 benzin

450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Dhj 21:36 Vetura , Ferizaj

Citroen saxo

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Dhj 23:52 Vetura , Pejë

citroen

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Dhj 15:12 Vetura , Ferizaj

Saxo

1 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Dhj 13:09 Vetura , Lipjan

Citroen saxo 1.4 benzin rks viti 2002

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Dhj 22:26 Vetura , Mitrovicë

Shiten pjest e motorrit

6 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
19 Dhj 00:08 Vetura , Pejë

citroen

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Dhj 21:40 Vetura , Pejë

saxo

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Dhj 21:29 Vetura , Pejë

saxo

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Dhj 09:50 Vetura , Ferizaj

Citroen saxo

1 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 07:50 Vetura , Prishtinë

Saxo

1 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Nën 17:14 Vetura , Mitrovicë

Shitet&Ndrohet

1 450 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Tet 11:44 Vetura , Ferizaj

Saxo

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Tet 00:16 Vetura , Ferizaj

Citroen Saxo

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Tet 01:03 Vetura , Ferizaj

Citroen Saxo

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Tet 01:03 Vetura , Fushë Kosovë

Citroen Saxo

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Sht 16:32 Vetura , Prishtinë

Shitet citroenxsara viti 2000 rks 1.0 benz

950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Gush 11:29 Vetura , Prishtinë

Shitet citroen saxo viti 2000 1.0benz

950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Gush 08:23 Vetura , Mitrovicë

Citroen Saxo 1.5 Dizell

2 000 EUR

31 Korr 20:17 Vetura , Prishtinë

Shes ndrroj

670 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Korr 23:07 Vetura , Prizren

Citroen saxo 1,4 benzin 5muj regjistrim

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 13:27 Vetura , Prizren

Shes citroen saxo

1 550 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Pri 21:18 Vetura , Klinë

Shes veturen citroen 1.3 benzin viti 2000

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 19:52 Vetura , Prishtinë

citroen saxo

650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Mar 04:28 Vetura , Prishtinë

I SHITUR FLMM����

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Mar 22:23 Vetura , Fushë Kosovë

SHITET

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Jan 20:15 Vetura , Lipjan

Citroen saxo

1 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Nën 17:08 Vetura , Vushtrri

Shitet citoreni

899 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Nën 17:29 Vetura , Vushtrri

Shitet citoreni

899 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Nën 16:45 Vetura , Vushtrri

Shitet citoreni

899 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
27 Tet 22:04 Vetura , Gjakovë

Shes Citroën Saxo 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Tet 20:53 Vetura , Prishtinë

shitet citron saxa n gjedje te mir i rujten

1 450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Tet 22:11 Vetura , Lipjan

800

800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Tet 10:30 Vetura , Skenderaj

Shitet Citroeni

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 14:06 Vetura , Fushë Kosovë

Shes Motorin për Citroen Saxo 01 Benzin 70 mije te kaluar

250 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Sht 21:27 Vetura , Lipjan

049340573 veq viber whatsapp

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Citroën SAXO | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione