Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Citroën

2 CV , 22
AX , 46
Berlingo , 1454
BX , 18
C1 , 115
C2 , 134
C3 , 1253
C4 , 869
C5 , 797
C6 , 9
C8 , 115
C-Crosser , 28
C-Elysée , 56
CX , 9
DS , 2
DS3 , 29
DS4 , 16
DS5 , 39
Evasion , 45
GSA , 2
Jumper , 451
Jumpy , 446
Nemo , 117
SAXO , 176
SM , 2
Visa , 1
Xantia , 82
XM , 11
Xsara , 331
ZX , 24

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | Citroën | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:03
Linku:
Shitorja ,

Citroen C Crosser 2.2 HDI Automatik

7 390 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:04
Linku:
,

Shitet Citroen Berlingo 1.9 D / 2007 /5ulse

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:05
Linku:
Shitorja ,

Citroen C4 – 1.6 e-HDI AUTOMATIK

6 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 14:05 Shitorja ,

Citroen C4 – 1.6 e-HDI AUTOMATIK

6 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:05 Shitorja ,

CITROEN C4 1.6 HDI 150000KM 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:03 Shitorja ,

Citroen C Crosser 2.2 HDI Automatik

7 390 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:01 ,

Citroen c4 Picasso 2,0 HDI Automatik 7 ulse Rks

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 13:59 ,

Citroën DS5 2.0 2012 RKS

10 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:58 ,

Citroen C4 1.6 HDI 2011 Me Doganë

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:57 Shitorja ,

Citroen C5 1.6 HDI manual

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:56 Shitorja ,

Citroen DS4 2.0 HDI sport bi-xenon

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:56 Shitorja ,

Citroen C4 2.0 HDI Exclusive

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:54 ,

Shite c3 1.4 dizell ndrrohet me vetur ma tmadhe

2 659 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:52 ,

Shitet kombi

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:45 ,

CITROEN C5 HDI - AUTOMATK - RKS- VITI 2010 -

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:45 ,

Citroen C3 1.6 HDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:45 ,

Citroen C3 1.6 HDI Viti Prodhimit 01.11.2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:44 Shitorja ,

Citroen C4 2.0 HDi

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:44 Shitorja ,

Prime rent a car

20 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 13:38 ,

Citroen C1. 1.0 Benzin Viti 2011 Me Dogan Me Klime

4 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:36 ,

CITOREN C3 1.6 HDI

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:33 Shitorja ,

Citroen C4 1.4i,Benzin

4 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:32 ,

Citroen xsara 1.6 benxin

400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 13:32 ,

Citroen C5 2005 Diesel

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:32 Shitorja ,

Citroen DS5 2.0 HDi

9 500 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:32 ,

Citroen C3 1.4 hdi 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:23 ,

Citruen Jumpy 2.0 Hdi

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:23 ,

Vetura Pikap Citruën Jumpy 2.0 HDI

Viti: 2006
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 13:20 ,

Citroen xsara 1.6 Benxin

400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:20 ,

CITRUEN XSARA 1.6 HDI Viti 2009

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:19 ,

Shes veturen cıtroen xsara pıcaso 1.6 hdi

2 499 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:18 ,

Citroen c3 dizel 1.6 HDI viti 2012 rks

4 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:08 ,

SHES CITROEN C4 1.6 EHDI AUTOMATIK VITI 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:08 ,

SHES CITROEN C4 1.6 EHDI AUTOMATIK

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:57 ,

Shes ose ndroj citroen pikaso rks i qlajmrum t humbura dukum

900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:52 ,

Citroen C4 1.6 Hdi 2010 facelift me dogan

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:46 Shitorja ,

I SHITURRRRRR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:45 ,

Citroen C3 1.4 Hdi 1 Vitë Regjistrim

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:38 ,

Citroen Berlingo 1.6 Dizel Me 5 Ulse v.p.2009 Rks 6 Muj

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:34 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:33 ,

Citroen C5 2.7 Dizel Automatik v.p.2008 Rks 10 Muj

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:06 ,

Shes citroen c4 1.6 dizell E-hdi automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:04 ,

Citroen Xsara me Regjistrim Bejm Ndrim

1 450 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:59 ,

CITROEN C5 2.2 HDI

1 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:51 ,

Shes Citroen C3 RKS Dizell 2005

3 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:27 ,

Citroen c3

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:16 ,

Citoren C3 1.6 HDI V.p2010 I Doganum

5 450 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:15 ,

Citroën berlingo

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:08 ,

Shes ose ndrroj veturen Citroen C4

3 700 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:05 ,

Citroen C3 1.4 HDI V.p2014 Rks 7 Muj 93 Mi Km

5 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 11:03 ,

Citroen C4 1.6 Hdi / Automatik

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:58 ,

CITROEN C4 PICASSO 1.6 HDI AUTOMATIK 7 ULESE

6 300 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:50 ,

Citroën C3 1.6 e-HDi

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Citroën | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione