Vushtrri | Makina | Vetura | Citroën

2 CV , 1
AX , 2
Berlingo , 32
C1 , 7
C2 , 4
C3 , 37
C4 , 19
C5 , 37
C8 , 8
C-Crosser , 2
Evasion , 1
GSA , 1
Jumper , 25
Jumpy , 18
SAXO , 9
Xantia , 3
Xsara , 9

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Vushtrri,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Citroën | Vushtrri ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:49 ,

CITROEN C3 1.4 HDI I PO SA DOGANUAR 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 10:54 ,

Shitet

2 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Pri 13:04 ,

Citroen c3 Picasso 1.6 Dissel Panoram

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Pri 11:45 ,

Shitet urgjent

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Pri 14:01 ,

Shes Citroen C3 RKS Dizell 2005

3 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 11:45 ,

Citroen C5 2.0 Automatik

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 10:08 ,

Shitet kombi Citroen Jumper

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Mar 18:59 ,

Citroen Xsara 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Mar 18:58 ,

Shitet Citoren c3 2012

6 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Mar 09:42 ,

Citroën Jumper 2004 7ulëse+Rimorkio me dogan

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 04:38 ,

shitet ose ndrrohet pikapi citren berlingo ndrrim me naj t4

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
04 Mar 16:00 ,

Golf 3

1 700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Mar 10:45 ,

Citroën Jumper 2004 7ulëse+Rimorkio me dogan

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 17:16 ,

Citroen C3 Automatik 1.4 dizel 2012 pa doganë

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Shk 10:44 ,

Shes Citroen C3 1.2 benzin 2005 049469262

2 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 17:42 ,

Shes citroen xsara

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Shk 15:41 ,

Shes citroen xsara

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Shk 08:21 ,

Citroen c4,1.6 hdi,rks,viti 2005

3 150 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Jan 10:30 ,

Kombi

1 600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Jan 15:28 ,

Shitet citroen

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Jan 19:24 ,

citroen c2 automatik tiptronic

32 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Jan 13:30 ,

Shes Citroen C3 1.2 benzin viti 2005 049 469 262

2 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 21:12 ,

Shes Citroen C3 1.2 benzin viti 2005

2 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Jan 17:27 ,

Citroen C3 AUTOMATIK 2004 1.4 Dizell

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Jan 14:28 ,

Citroen transporter

111 111 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Dhj 19:39 ,

c4 grand pikaso 2.0 hdi automatik

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Dhj 12:37 ,

Citroen c5 automatik

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Dhj 17:12 ,

Pikapi

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Nën 22:37 ,

Citroen x sara

1 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Nën 14:32 ,

Citroen C 1.4 hdi model XTR

2 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Tet 21:51 ,

Shitet

1 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Tet 10:53 ,

Citroen xSara 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Sht 10:21 ,

citroen C5

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Sht 21:41 ,

Shitet Citroen C3 - 1.4 Benzin - Kabriolet

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Gush 14:10 ,

Ctroen c3 1.4 dizel viti 2015 pa dogan bej ndrrim

4 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Korr 19:12 ,

citroen

3 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Maj 10:48 ,

Citroen c2 1,4 Dizell AUTOMATIK RKS

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Maj 19:24 ,

Citroen

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Maj 20:28 ,

Citroen

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Maj 21:35 ,

CITROENË C5

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 02:43 ,

Citroen jumper 2001 255km tkalume

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Pri 16:11 ,

Citroen c3 , 1.6 Hdi

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Mar 12:37 ,

Kombi Citroen

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Mar 19:33 ,

Shitet c3 viti 2012 i po sa ardhur nga franca

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Mar 13:25 ,

Citroen C8 2.0

3 790 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 12:02 ,

Citroen C8 2.0 hdi

3 790 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 19:02 ,

Citroen kombi

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 10:05 ,

Citren c8 2.0 hdi

3 790 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 19:07 ,

Citroen C8

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Citroën | Vushtrri juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione