Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Citroën | Xantia

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Citroën Xantia | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

14 Jan 11:06 Vetura , Ferizaj

Shitet citroen hsi 2.0 dizell regjistrim 8 muj ne gjndje tmi

1 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Jan 11:21 Vetura , Ferizaj

Shitet citroeni 2.0dizell hdi regjistrim 8 muj i ri

1 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Jan 20:31 Vetura , Ferizaj

Shitet citroen dizell 2.0 hdi regjistrim 8 muj

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Tet 23:59 Vetura , Prishtinë

Cirtoen dijana

1 500 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
12 Qer 19:34 Vetura , Kastriot

Citroen xantia 2,0 HDI

850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
03 Nën 17:30 Vetura , Pejë

shes citroen isapo ardhun

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 12:55 Vetura , Prishtinë

Citroen xantia

750 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Tet 16:23 Vetura , Burim

citroen

550 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Sht 12:52 Vetura , Vushtrri

Shitet

1 150 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Sht 15:25 Vetura , Dardanë

Shes Citroen Xantia

1 599 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 15:30 Vetura , Drenas

iSHITUR��

5 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Qer 08:49 Vetura , Pejë

Shitet Citroen Xantia

500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Maj 10:56 Vetura , Pejë

Shitet Citroen Xantia

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Maj 22:38 Vetura , Ferizaj

citroen

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Pri 12:47 Vetura , Prishtinë

shes citroen 2.0 hdi

950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Mar 15:19 Vetura , Prishtinë

Uuu Shittt CITROËN XANTIA 2.0 DIZEL RKS 6 MUAJ ME KLIM - 98

1 250 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Shk 16:18 Vetura , Prishtinë

Citroen Xantia

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Dhj 20:04 Vetura , Pejë

Shes Citroen Xantia

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Dhj 19:32 Vetura , Pejë

Shes Citroen Xantia

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Nën 22:49 Vetura , Pejë

Shes Citroen Xantia

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Sht 21:19 Vetura , Pejë

Shes Citroen Xantia

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Gush 09:16 Vetura , Pejë

She's ose ndroj citroen is apo ardhun nga holanda

800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Gush 15:02 Vetura , Viti

Citroen Xantia

500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Korr 20:18 Vetura , Pejë

Shes Citroen Xantia 2.0

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Qer 20:36 Vetura , Pejë

Shitet Citroen Xantia 2.0

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Qer 16:18 Vetura , Pejë

Shitet citroen xantia me tabela te malit te zi RO

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Jan 20:08 Vetura , Drenas

Citroen xantia per pjes 1.9pezho partner pezho406

220 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Jan 09:42 Vetura , Pejë

Citroen xantia

900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Dhj 20:32 Vetura , Dragash

Shes citroen 2.0 hdi kombi

800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 16:21 Vetura , Drenas

Citroen xantia shes pjes

Viti: 2001
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
28 Tet 10:25 Vetura , Prizren

Vetura ne shitje

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Tet 11:37 Vetura , Prishtinë

shes pjes per citroen xanta

200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
08 Tet 11:26 Vetura , Prishtinë

shes pjes per citroen xanta

200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
28 Sht 22:33 Vetura , Prishtinë

pjese per citroen xantia

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Sht 16:55 Vetura , Klinë

Citroen xantia

500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Sht 18:20 Vetura , Gjakovë

citroen

1 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Gush 15:14 Vetura , Gjakovë

Shes citoren i ardhum nga ch

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Korr 22:34 Vetura , Prishtinë

Citroen 2.0 dizell

1 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Maj 18:40 Vetura , Prishtinë

Shitet

800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Maj 21:25 Vetura , Prishtinë

Shitet apo drrohet

800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Mar 18:43 Vetura , Skenderaj

citroen-xantia viti:1995

400 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Mar 19:49 Vetura , Prishtinë

SHITET VETURA E AKSIDENTUAR !!!

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Shk 21:19 Vetura , Prizren

Citroen Xantia dizel

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Shk 21:32 Vetura , Gjakovë

Shitet

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Jan 14:07 Vetura , Besianë

citroen xantina

500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Dhj 17:08 Vetura , Gjilan

citroen xsara 2.0 dizell mundesi ndrrimi

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Dhj 22:59 Vetura , Besianë

Citroen 2.0 HDI dizel

500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Dhj 17:47 Vetura , Gjilan

pjer per citroen xantia

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Dhj 14:08 Vetura , Lipjan

Citroen Xantia

450 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Dhj 09:30 Vetura , Vushtrri

Shitet Citroën 1.9 diesel

999 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Citroën Xantia | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione