Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Citroën | Xsara Picasso

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Citroën Xsara Picasso | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 16:58 Vetura , Prishtinë

Citroen xsara 1.8 benzin 2002 rks 10 muj

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 19:25 Vetura , Gjakovë

Citroen Picasso

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Mar 07:30 Vetura , Ferizaj

Shotet urgjent 1.6 benzin ne gjendje teper te mir

1 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Mar 18:50 Vetura , Prizren

Shitet Citröeni

3 000 EUR

02 Mar 16:44 Vetura , Prishtinë

shitet URGJENT 2.0hdi 2003

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 11:48 Vetura , Prishtinë

Shitet Citroen Xsara Picasso HDI

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Jan 12:48 Vetura , Prishtinë

SHITET CITROEN 2.0 DISEL RKS 6 MUJ TIP TOP 049502009

1 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Jan 22:41 Vetura , Prizren

Citroen xsara pikaso

1 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Dhj 13:42 Vetura , Ferizaj

Citoren 2.0 Hdi

1 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Nën 18:25 Vetura , Lipjan

CITROEN PICASSO 1.6 DIZELL RKS 14.06.2023 �� 2005

1 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
10 Nën 12:43 Vetura , Prishtinë

Citroen pikaso

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Nën 20:00 Vetura , Prishtinë

Citroen

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Nën 00:21 Vetura , Prishtinë

Citroen pikaso

2 800 EUR Price Reduced

03 Nën 20:33 Vetura , Prishtinë

Citroen pikaso

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 20:28 Vetura , Prishtinë

Citroen

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Sht 22:41 Vetura , Prishtinë

Shitet Citroën Picasso

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Gush 01:56 Vetura , Lipjan

Citroen pikaso

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Gush 22:02 Vetura , Prishtinë

Citroen Xsara Picasso 2.0 Hdi

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Korr 23:02 Vetura , Pejë

Citroen picaso

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Korr 18:56 Vetura , Prishtinë

Citroen Xsara Picasso 2.0 hdi

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Korr 17:02 Vetura , Pejë

Shitet citroën pikasso

1 EUR

27 Qer 15:25 Vetura , Fushë Kosovë

citroen picasso

1 570 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Qer 12:26 Vetura , Malishevë

Shitet Citroen Xsara

550 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Qer 11:38 Vetura , Gjakovë

Citroen Picasso 2 0 BP 2003

2 700 EUR

10 Qer 21:23 Vetura , Prishtinë

Shitet citroen xsara picasso 1.8 benzin

1 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Pri 15:33 Vetura , Prizren

Citroen xsara

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Pri 17:28 Vetura , Ferizaj

Citoren xsara picaso

950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 22:26 Vetura , Gjakovë

Citroen Xsara Picasso 2.0. B&P A-matic 2003

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Shk 10:45 Vetura , Prizren

Citroen Xsara Picasso

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 00:16 Vetura , Prishtinë

Shitet citroen xsara picasso 1.8 benzin

1 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Shk 10:01 Vetura , Skenderaj

shitet

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Shk 20:58 Vetura , Klinë

Citiren

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Jan 20:08 Vetura , Shtime

Citroën Xsara

1 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Dhj 13:48 Vetura , Prishtinë

shitet Citroeni viti 2002 rks 5 muj

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Tet 00:54 Vetura , Dardanë

Citroen Xsara 2008, diesel 1,6

4 000 EUR

07 Tet 10:33 Vetura , Pejë

Auto city

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Sht 01:32 Vetura , Pejë

Auto city rent a car

17 Sht 20:35 Vetura , Pejë

Auto city rent a car

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Sht 23:09 Vetura , Pejë

Auto city rent a car

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Sht 00:52 Vetura , Gjilan

Shitet citroeni

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Sht 23:41 Vetura , Ferizaj

CITROEN XSARA 2.0i AUTOMATIK

2 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Sht 14:38 Vetura , Gjilan

Shitet

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Sht 12:57 Vetura , Pejë

Shes ose ndroj ntabele t huja

700 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Gush 17:45 Vetura , Pejë

Shes citroen 2.0 benzin sa po ardhur

750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Gush 11:15 Vetura , Ferizaj

Shitet Citroen Picaso Xsara

2 300 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Gush 16:49 Vetura , Drenas

Shes Pjes Per Citroen Xsara2001

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Korr 12:13 Vetura , Prizren

Veture Citröen

2 550 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Qer 20:11 Vetura , Gjilan

Citroën xara picaso 1.6hdi 2008

4 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Maj 09:51 Vetura , Ferizaj

Citroen xsara 1.6 HDI 2010 160.000Km������������

4 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Citroën Xsara Picasso | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione