Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Dacia Të gjitha në Kosovë

Dokker , 19
Duster , 49
Lodgy , 8
Logan , 134
Pick Up , 15
Sandero , 100

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Dacia | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 22:48 Shitorja Vetura , Gjilan

Dacia Logan MCV TCe 90

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:31 Vetura , Klinë

��BLEJM VETURA RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFKT PA DEFKT��

80 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 20:18 Vetura , Lipjan

Dacia Sandero 1.2 i 2012 Rks

3 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 15:24 Vetura , Pejë

RENT A CAR ZABUNI

15 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:25 Vetura , Prishtinë

Dacia Duster 1.5 dizell, 2019

16 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
29 Maj 20:12 Vetura , Prishtinë

Shitet Dacia Dokker

5 000 EUR

28 Maj 18:18 Vetura , Prishtinë

DACIA SANDERO AUTOMATIK 2017 RKS

8 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Maj 16:01 Vetura , Mitrovicë

Dacia Sandero 1.2i benzin, targa CH

2 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Maj 13:14 Vetura , Pejë

Dacia Logan 1.9Dizell 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Maj 18:45 Vetura , Prishtinë

DACIA LOGAN 2021 VETËM 012.000 KM EDHE 2 VITE NË GARANCION

Viti: 2021
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Maj 15:29 Vetura , Ferizaj

Dacia Sandero 2018 130KM

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Maj 02:38 Vetura , Mitrovicë

Dacia Sandero 1.2i benzin, targa CH

2 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Pri 14:43 Vetura , Prishtinë

Dacia Sandero Stepway 2018 106.000km

8 350 EUR

19 Pri 11:19 Vetura , Vushtrri

Veture

5 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Pri 19:25 Vetura , Vushtrri

Veture

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Pri 18:33 Vetura , Vushtrri

Veture Dacia

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Pri 21:08 Vetura , Vushtrri

Kamion Iveko

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Mar 09:08 Vetura , Ferizaj

Dacia 1.5 Dizell klim 2009

13 Mar 19:08 Vetura , Shtime

Ne Shitje

5 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Mar 13:24 Vetura , Mitrovicë

Dacia 1.4 benzin 4 muj rks

1 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Mar 20:13 Vetura , Ferizaj

Shitet

5 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 19:32 Vetura , Mitrovicë

Dacia 1.6benzin

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Shk 22:21 Vetura , Gjilan

Dacia Logan Pick-Up

6 000 EUR

05 Shk 12:54 Vetura , Prishtinë

Dacia duster 1.5 2018

16 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
01 Shk 19:36 Vetura , Skenderaj

T2 t3

1 600 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Jan 11:24 Shitorja Vetura , Ferizaj

�� %OFERTA SUPR SPECJALE 2023 % ��Dacia Sandero 1.5 DCI

5 700 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Jan 22:48 Vetura , Shtime

Dacia

7 600 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Jan 11:27 Vetura , Prishtinë

Dacia Duster 2019

15 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
05 Jan 22:37 Vetura , Fushë Kosovë

Dacia

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Dhj 17:13 Vetura , Prishtinë

Dacia Duster Techroad

16 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
26 Dhj 16:11 Vetura , Skenderaj

Dacia logan pickup 2012

4 250 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
10 Dhj 00:19 Vetura , Ferizaj

Shitet dacia logan 1.5 5dyer

3 250 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Dhj 20:06 Vetura , Prishtinë

Vetur

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Nën 19:42 Vetura , Lipjan

Shitet dacia

3 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Nën 23:30 Vetura , Fushë Kosovë

Dacia Sandero 1.5 dizel 2012 nga CH

3 200 EUR

11 Nën 17:23 Vetura , Drenas

Shiten dy ivekot per pjes

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Nën 10:53 Vetura , Gjilan

Shitet Vetura

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Tet 19:32 Vetura , Prishtinë

Shitet

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Tet 19:32 Vetura , Prishtinë

Shitet

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Tet 23:50 Vetura , Prizren

Talat pula

5 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
17 Tet 23:16 Vetura , Pejë

shitet Dacia logan 1.5dti 2006 rks

1 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Tet 00:52 Vetura , Pejë

Shes

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Tet 17:26 Vetura , Ferizaj

Shitet Dacia Dokker 1.5 Dizel

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Tet 21:42 Vetura , Prishtinë

Dacia Sandero 1.5dci Stepway i sapo ardhun doganu

6 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Sht 19:49 Vetura , Vushtrri

Shitet

1 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 23:34 Vetura , Prishtinë

DACIA SANDERO

6 100 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
24 Sht 21:48 Vetura , Ferizaj

Vetura në shitje me Rigjistrim edhe 7 Muj

4 700 EUR

21 Sht 19:17 Vetura , Prishtinë

Dacia Sandero 1.5dci Stepway i sapo ardhun doganu

6 500 EUR

17 Sht 09:04 Vetura , Prishtinë

Dacia Sandero 1.2B Viti 2017

5 600 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Sht 23:51 Vetura , Ferizaj

Dacia 2011 , 1.2 Benzin

4 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Dacia | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione