Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Dacia | Duster

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Dacia Duster | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

05 Shk 12:54 Vetura , Prishtinë

Dacia duster 1.5 2018

16 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
15 Jan 11:27 Vetura , Prishtinë

Dacia Duster 2019

15 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
31 Dhj 17:13 Vetura , Prishtinë

Dacia Duster Techroad

16 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
22 Gush 23:40 Vetura , Lipjan

SHITET

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Maj 18:06 Vetura , Prishtinë

Shes pikapin dacia

2 900 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 00:49 Vetura , Fushë Kosovë

Dacia Duster 1.5 dizel veq 75.000 mi km

9 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
08 Shk 10:51 Vetura , Fushë Kosovë

Dacia duster 1.5 dizel viti 2016 i doganun rks 045/844-448

9 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
25 Jan 06:42 Vetura , Gjakovë

dacia duster

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Jan 12:31 Vetura , Lipjan

Dacia duster 1.5

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Dhj 18:26 Vetura , Prishtinë

Pump ibercukut

14 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Nën 12:24 Vetura , Pejë

Dacia duster

13 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Tet 03:20 Vetura , Prishtinë

DACIA DUSTER 1.5 DIESEL (2012)

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Tet 10:03 Vetura , Prishtinë

Bejme izolim

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Sht 08:42 Vetura , Prishtinë

Shes Veturen Dacia Duster

9 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Sht 18:10 Vetura , Klinë

Dacia Duster

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Sht 00:26 Vetura , Gjilan

Dacia duster

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Sht 20:31 Vetura , Gjilan

Dacia Duster 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Korr 12:23 Vetura , Prishtinë

Shes veturen Dacia Sandero

4 200 EUR

09 Korr 10:31 Vetura , Gjilan

dacia

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Shk 21:07 Vetura , Gjilan

Dacia Duster

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Shk 18:58 Vetura , Prizren

Dacia Duster

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
10 Shk 16:55 Vetura , Prizren

Dacia

14 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
28 Jan 09:49 Vetura , Pejë

U Shit Dacia Duster 2016 15,000 FLM MERRJEP

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Jan 21:07 Vetura , Prishtinë

Dacia duste u shit ..

5 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
19 Tet 22:19 Vetura , Besianë

Shitet Dacia Duster 1.5 4×4 me 6 shpejtsi

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Korr 10:16 Vetura , Prishtinë

Shitet pa mundesi nderrimi

8 950 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
27 Mar 19:17 Vetura , Ferizaj

Dacia Duster 2015

8 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
16 Mar 00:55 Vetura , Gjakovë

SHes Dacia Duster e Ardhur Nga CH��������

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Shk 21:00 Vetura , Gjakovë

SHES DACIA DUSTER 1.5 dci 4•4

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Shk 10:06 Vetura , Besianë

Shitet Dacia Duster 1.5 4x4 me 6 shpejtesi

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Shk 16:01 Vetura , Besianë

Dacia duster

7 000 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Nën 22:57 Vetura , Prishtinë

Shitet Urgjent Dacia Duster

7 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
02 Nën 00:19 Vetura , Shtërpcë

Dacia 1.6 benzin

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
31 Tet 22:25 Vetura , Prishtinë

Shitet motorri urgjent

200 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Tet 12:11 Vetura , Ferizaj

Dacia

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Gush 16:34 Vetura , Fushë Kosovë

SHITET DACIA-DUSTER

10 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
13 Gush 14:21 Vetura , Pejë

Dacia duster 4x4

4 900 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Gush 13:33 Vetura , Prishtinë

Maic 7.99€

8 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Gush 09:52 Vetura , Vushtrri

Kontriner

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Korr 13:51 Vetura , Prishtinë

Shitet Daci Duster 1.5 dci 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Qer 22:23 Vetura , Prishtinë

Dacia duster

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Pri 18:04 Vetura , Prishtinë

SHITET/NDEROHET DACIA DUSTER 1.5 D/2017

14 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Sht 09:47 Vetura , Prishtinë

Shes urgjent Dacia Duster i ri 2014

10 890 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
11 Sht 22:10 Vetura , Prishtinë

shitet

13 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Sht 13:19 Vetura , Viti

Dacia Duster

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Korr 19:59 Vetura , Prishtinë

shes dritare te plastikes me roletna

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Maj 16:10 Vetura , Lipjan

Ndrrim i mundhshem

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Shk 10:36 Vetura , Drenas

shes veturen

Viti: 2011
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
11 Gush 10:46 Vetura , Gjilan

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 80 000 - 84 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Dacia Duster | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione