Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Dacia | Logan

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Dacia Logan | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:49 Vetura , Klinë

��BLEJM VETURA RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFKT PA DEFKT��

80 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:03 Shitorja Vetura , Gjilan

Dacia Logan MCV TCe 90

5 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Mar 21:41 Vetura , Mitrovicë

Dacia logan 1.5 dci viti 2006

1 700 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
15 Mar 12:37 Vetura , Pejë

Dacia Logan 1.9Dizell 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Mar 19:08 Vetura , Shtime

Ne Shitje

5 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Mar 13:24 Vetura , Mitrovicë

Dacia 1.4 benzin 4 muj rks

1 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Jan 22:48 Vetura , Shtime

Dacia

7 600 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Jan 22:37 Vetura , Fushë Kosovë

Dacia

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Dhj 16:11 Vetura , Skenderaj

Dacia logan pickup 2012

4 250 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
10 Dhj 00:19 Vetura , Ferizaj

Shitet dacia logan 1.5 5dyer

3 250 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Dhj 20:06 Vetura , Prishtinë

Vetur

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Nën 10:53 Vetura , Gjilan

Shitet Vetura

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Tet 19:32 Vetura , Prishtinë

Shitet

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Tet 19:32 Vetura , Prishtinë

Shitet

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Tet 23:16 Vetura , Pejë

shitet Dacia logan 1.5dti 2006 rks

1 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Gush 09:15 Vetura , Pejë

shitet dacia logan 1.5 rks 2006

12 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Gush 15:10 Vetura , Pejë

shitet Dacia Logan 1.5 tdi rks

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Pri 00:04 Vetura , Prishtinë

Vetur

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Mar 12:58 Vetura , Prishtinë

Veteur p

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Sht 00:26 Vetura , Ferizaj

Shitet ose ndrrohet vetura dacia logan

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Sht 20:52 Vetura , Ferizaj

Shitet ose ndrrohet vetura dacia logan

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Gush 17:09 Vetura , Pejë

Shitet Skoda me tabel te huaja ��

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Gush 15:12 Vetura , Prishtinë

Shitet dacia dizel

1 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Qer 00:37 Vetura , Fushë Kosovë

Rent a car NOARI

25 EUR / muaj

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Qer 11:15 Vetura , Gjilan

shes dacia

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 19:57 Vetura , Vushtrri

Shitet vetura Dacia Logan

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 11:18 Vetura , Gjilan

shitet dacia

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 01:50 Vetura , Gjilan

Shitet

1 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
26 Pri 16:33 Vetura , Gjilan

Shitet vetura

1 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
30 Mar 12:55 Vetura , Gjilan

Shitet Dacia

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Mar 10:39 Vetura , Prishtinë

SHES DACIA LOGAN 1.9 DISEL RKS 10 MUJ

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 11:27 Vetura , Gjilan

Shes Dacia Logan

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Mar 09:55 Vetura , Lipjan

Dacia 1.5dci “80 Mij KM” i ardhun����Viti 2010 pa dogan

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
13 Shk 00:55 Vetura , Ferizaj

shitet ndrrohet dacia

1 550 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Shk 11:59 Vetura , Gjilan

Dacia Logan 2010 viti prodhimit dizel 1.5

3 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Dhj 07:44 Vetura , Mitrovicë

dacia logan

1 350 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Dhj 21:33 Vetura , Ferizaj

Shes dacia 2010 pa dogan

2 500 EUR

16 Dhj 19:52 Vetura , Gjilan

Dacia 1.5 dizel

1 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Dhj 14:49 Vetura , Drenas

Shitet

2 150 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 20:47 Vetura , Ferizaj

Shitet Dacia Logan Pick-up 1.6

3 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Nën 13:09 Vetura , Ferizaj

dacia logan

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
31 Tet 09:24 Vetura , Gjilan

Dacia logan 1.5 dizel viti prodhimit 2010

2 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Tet 20:53 Vetura , Mitrovicë

Shitet Dacia logan 1.4 Mpi

900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 20:30 Vetura , Fushë Kosovë

Dacia Logan dizel

1 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 14:06 Vetura , Prishtinë

Dacia lugan 2007

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Korr 16:52 Vetura , Gjilan

shes dacia logan 1.5 dci vp 2010

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Korr 11:26 Vetura , Prishtinë

3500

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Qer 22:34 Vetura , Prizren

Dacia Logan Pikap U SHITT!!!

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Dacia Logan | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione