Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Dacia | Sandero

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Dacia Sandero | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 18:03 Shitorja Vetura , Gjilan

Dacia Sandero dCi 90.1.5 Dizel

6 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 10:12 Vetura , Pejë

RENT A CAR ZABUNI

15 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Mar 12:39 Vetura , Ferizaj

Shitet Dacia Sandero

3 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Mar 20:13 Vetura , Ferizaj

Shitet

5 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 19:32 Vetura , Mitrovicë

Dacia 1.6benzin

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Jan 11:24 Shitorja Vetura , Ferizaj

�� %OFERTA SUPR SPECJALE 2023 % ��Dacia Sandero 1.5 DCI

5 700 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Nën 19:42 Vetura , Lipjan

Shitet dacia

3 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Nën 23:30 Vetura , Fushë Kosovë

Dacia Sandero 1.5 dizel 2012 nga CH

3 200 EUR

18 Tet 23:50 Vetura , Prizren

Talat pula

5 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
11 Tet 00:52 Vetura , Pejë

Shes

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Tet 21:42 Vetura , Prishtinë

Dacia Sandero 1.5dci Stepway i sapo ardhun doganu

6 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Sht 23:34 Vetura , Prishtinë

DACIA SANDERO

6 100 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
17 Sht 09:04 Vetura , Prishtinë

Dacia Sandero 1.2B Viti 2017

5 600 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Sht 23:51 Vetura , Ferizaj

Dacia 2011 , 1.2 Benzin

4 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Gush 12:38 Vetura , Therandë

SHITET URGJENT - DACIA SONDERO 2017

6 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
20 Gush 00:24 Vetura , Prizren

Shitet Dacia

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Korr 22:54 Vetura , Ferizaj

Shitet vetura Dacia 1.2 benzin, viti 2011

4 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Qer 23:01 Vetura , Prizren

Dacia Sandero Stepway 1.6 Benzin

5 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
10 Qer 17:24 Vetura , Prishtinë

Shes Dacia Sandero Stepway (2017)

7 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Qer 21:58 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura 1.5 Dci

7 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
22 Maj 08:04 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura

7 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
22 Maj 07:42 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura

7 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
20 Maj 22:04 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura

7 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
17 Maj 23:07 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura

7 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
17 Maj 11:44 Vetura , Prishtinë

Vetura ne shitje

7 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
06 Pri 23:21 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura

7 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
31 Mar 23:51 Vetura , Ferizaj

dacia viti 2020

21 Mar 14:18 Vetura , Ferizaj

dacia sandero

9 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
14 Mar 23:35 Vetura , Prizren

Dacia Sandero

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
06 Mar 10:56 Vetura , Ferizaj

Shitet dacia sandero 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Mar 13:22 Vetura , Dardanë

Dacia Sandero

4 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Shk 17:39 Vetura , Prizren

DACIA 1.4 BENZIN VITI 2008

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Shk 14:05 Vetura , Pejë

Dacia Sandero Stepaway 1.5Dci

7 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Jan 18:10 Vetura , Ferizaj

AUTOSALLON ENTREPRISE NEZIRAJ

6 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Tet 11:07 Vetura , Prishtinë

Shes veturen Dacia

2 650 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Tet 14:43 Vetura , Gjilan

Vetur

4 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Sht 11:32 Vetura , Prishtinë

Dacia sandero 2018 rks

5 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
06 Sht 14:14 Vetura , Gjilan

Shitet

2 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Korr 14:22 Vetura , Drenas

shitet Dacia e re 00Km

8 800 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Korr 14:21 Vetura , Pejë

Dacia Sandero Stepway

5 100 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Korr 15:33 Vetura , Prishtinë

*** SHITET*** DACIA SANDERO 2010

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
10 Qer 11:32 Vetura , Prishtinë

Dacia Sandero Stepaway 2015 1.5 DCI gjendje perfekte

7 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
02 Qer 21:10 Vetura , Shtime

Ne Shitje

9 500 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Maj 11:26 Vetura , Prishtinë

Dacia Sandero viti 2013 me klim

3 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Maj 22:41 Vetura , Prishtinë

Dacia Sandero Viti 2013 me klim

3 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Maj 21:50 Vetura , Prishtinë

Dacia Sandero viti 2013 me klim

3 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Maj 08:55 Vetura , Besianë

Shitet Dacia Sandero Dizell

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
04 Maj 12:02 Vetura , Gjakovë

Shite dacia

7 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Dacia Sandero | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione