Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Daewoo Të gjitha në Kosovë

Espero , 8
Evanda , 12
Kalos , 41
Korando , 7
Lacetti , 6
Lanos , 70
Leganza , 3
Matiz , 154
Musso , 28
Nexia , 22
Nubira , 28
Racer , 4
Rezzo , 2
Tacuma , 16
Tico , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Daewoo | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

12 Maj 14:05 Vetura , Drenas

Shitet Ndrrohet

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Maj 07:48 Vetura , Prishtinë

Bej ndrrim

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Maj 07:33 Vetura , Prishtinë

Daewoo lanos 2000

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Maj 13:08 Vetura , Prishtinë

BOJ NDRIM DAEWOO KALOS 1.4 BENZIN RKS 2002 KLIM

1 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 02:07 Vetura , Drenas

Shitet Ndrrohet

14 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Mar 13:40 Vetura , Prishtinë

dajvu

600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Mar 17:09 Vetura , Pejë

Shes Daewoo ne gjendje perfekte

900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 22:07 Vetura , Prishtinë

044 530 714 shitet opell vektra 1.6 benxin viti 89

1 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Shk 12:48 Vetura , Gjilan

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Dhj 20:07 Vetura , Pejë

Daewoo matiz 82.000km RKS

Viti: 2000
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
15 Nën 23:44 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura Daewo Lanos

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Nën 05:54 Vetura , Pejë

Shitet Daewo F50

2 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Tet 22:07 Vetura , Mitrovicë

Shitet golf 2

600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: > 500 000
05 Tet 08:59 Vetura , Pejë

Shitet Daewo F50

2 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Tet 21:59 Vetura , Ferizaj

Daewo Matiz

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Gush 08:31 Vetura , Ferizaj

Shitet ose ndrrohet

900 EUR

20 Gush 08:31 Vetura , Ferizaj

Shitet ndrrohet

900 EUR

14 Gush 16:24 Vetura , Prishtinë

ushitt

11 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Gush 16:24 Vetura , Prishtinë

ushitt

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Gush 20:49 Vetura , Prishtinë

Shes

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Korr 12:20 Vetura , Drenas

omega 600€

Viti: 2013
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
28 Qer 21:18 Vetura , Gjilan

Matiz daewo

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Pri 12:04 Vetura , Prishtinë

Shes

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 21:00 Vetura , Gjilan

Deawoo Matiz

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Pri 15:24 Vetura , Prishtinë

Daewoo

1 100 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 12:02 Vetura , Drenas

Ushitt *FLM*

5 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Mar 17:54 Vetura , Prishtinë

Shitet daewoo lanos

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 20:01 Vetura , Lipjan

Ngjendje trregullt o kerri

800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Shk 13:06 Vetura , Pejë

Shes ose ndroj gjip daevu po krejt Mercedes osht

3 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Shk 18:38 Vetura , Ferizaj

Shitet Iveco Daily 2011

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 11:39 Vetura , Vushtrri

Shitet-Ndrrohet Dajvu Kalios-2005-Benzin-1.2

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Shk 13:27 Vetura , Prishtinë

U shitt flmm

24 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 11:03 Vetura , Kastriot

2002 benz 1.0 regjistrim 1vit 048 35 33 34

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Dhj 13:23 Vetura , Mitrovicë

Daewo

2 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Dhj 01:23 Vetura , Viti

Shesë veturen deaw oo tacuma 1.6 benzinë

700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
20 Dhj 21:01 Vetura , Deçan

Chevrolet Nubira1,6 B Pa dogan shes pjes

5 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Dhj 17:10 Vetura , Gjilan

Shitet urgjent daewo nexia

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
19 Dhj 16:57 Vetura , Gjilan

Shitet vetura

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Dhj 16:00 Vetura , Gjilan

Shitet vetura

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Dhj 20:51 Vetura , Prizren

Deawoo Matiz RKS

Viti: 1999
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Dhj 14:38 Vetura , Gjilan

Daewo nexia

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 01:54 Vetura , Gjilan

DAEWO NEXIA

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Nën 15:53 Vetura , Drenas

Daewo 800kubik rks

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Nën 15:53 Vetura , Drenas

Daewo 800kubik rks

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Nën 13:15 Vetura , Ferizaj

DAEWOO LENOS 1.4 BENZIN VITI 2000 ME KLIM RKS 1VITE044421138

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Nën 12:52 Vetura , Viti

DAEWOO LENOS 1.4 BENZIN ME KLIM VITI 2000 RKS 1 VITE 0444211

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Nën 05:01 Vetura , Prishtinë

Deawo

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Nën 18:35 Vetura , Prishtinë

Deawo

900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Tet 19:17 Vetura , Prishtinë

Deawo

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Tet 21:42 Vetura , Gjilan

Daewo Lanos

1 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Daewoo | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione