Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Daewoo | Kalos

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Daewoo Kalos | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

15 Nën 23:44 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura Daewo Lanos

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Gush 08:31 Vetura , Ferizaj

Shitet ose ndrrohet

900 EUR

20 Gush 08:31 Vetura , Ferizaj

Shitet ndrrohet

900 EUR

08 Shk 11:39 Vetura , Vushtrri

Shitet-Ndrrohet Dajvu Kalios-2005-Benzin-1.2

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Maj 23:32 Vetura , Pejë

1.2 ni vit rks

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Maj 22:58 Vetura , Burim

Daewod 1 vit rks

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Maj 15:11 Vetura , Burim

1 vit rks

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Shk 17:14 Vetura , Ferizaj

Shitet Daewoo Kalos 1.2SE - 2004

1 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Jan 23:21 Vetura , Prishtinë

Vetur

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Jan 12:29 Vetura , Gjilan

Daewo

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Dhj 13:38 Vetura , Skenderaj

Shitet vetura

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Sht 20:47 Vetura , Prishtinë

Daewoo

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Gush 12:01 Vetura , Drenas

Daewoo

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Qer 21:22 Vetura , Pejë

Shitet makine

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Pri 11:51 Vetura , Prishtinë

Daewoo kalos

7 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Mar 01:52 Vetura , Prizren

Daewoo Kalos

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Jan 18:26 Vetura , Ferizaj

Daewo 1.4 benzin

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Pri 14:59 Vetura , Prizren

Shitet ose Ndrrohet Daewoo Kalos 1.2i (2003)

1 899 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Tet 20:42 Vetura , Prishtinë

Shes veturen me klim

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Qer 10:22 Vetura , Klinë

Daewoo 1.2 2004

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Maj 11:21 Vetura , Klinë

Shes daewoo 2004 1.2

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Pri 12:50 Vetura , Prizren

Daewo

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Mar 11:55 Vetura , Ferizaj

Daewoo

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Jan 15:49 Vetura , Prizren

Urgjet

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Gush 17:33 Vetura , Lipjan

DAEWOO shitet

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Korr 00:26 Vetura , Klinë

Shes Veturen Kalos - Daewoo

Viti: 2004
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
16 Qer 14:53 Vetura , Prishtinë

Shitet Daewo kalos 2004

2 550 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Qer 12:48 Vetura , Prishtinë

Shes Daewo Kalos

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Mar 21:42 Vetura , Vushtrri

Shes gidoren komplet

130 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Shk 11:48 Vetura , Therandë

shitet vetura 800 kubik 4dyr

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Jan 11:29 Vetura , Prizren

makin e wogel

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Sht 08:00 Vetura , Vushtrri

Daewo Kalos benzin -99

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Gush 01:05 Vetura , Gjilan

rekord mrena 8 ore ushit flm merrjep daewo kalos

2 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
08 Korr 00:03 Vetura , Prizren

Kalos Daewoo 1.4

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Dhj 14:59 Vetura , Prizren

U SHITTTTT!!! Flm MERRJEP. 2300 E

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Tet 09:54 Vetura , Pejë

Vetura ne Shitje

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
29 Sht 22:04 Vetura , Prizren

Daiwo

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Gush 19:21 Vetura , Pejë

Vetura ne Shitje

Viti: 2004
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
24 Gush 12:44 Vetura , Viti

Daewoo Kalos ne gjendje perfekte -04

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Gush 23:01 Vetura , Pejë

Daewoo Kalos benzin -04

Viti: 2004
Kilometrazha: 85 000 - 89 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Daewoo Kalos | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione