Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Daihatsu | Rocky/Fourtrak

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Daihatsu Rocky/Fourtrak | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

30 Nën 20:38 Vetura , Malishevë

Rocky Daihatsu 2.8 turbo

6 900 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Nën 02:57 Vetura , Klinë

Rocky Daihatsu 2.8 turbo

8 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Nën 02:57 Vetura , Gjakovë

Rocky Daihatsu 2.8 turbk

6 600 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Nën 02:57 Vetura , Dardanë

Rocky Daihatsu 2.8 turbk

6 700 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Nën 06:47 Vetura , Artanë

Rocky Daihatsu

7 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Nën 16:45 Vetura , Dardanë

Rocky Daihatsu

5 700 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Tet 21:09 Vetura , Artanë

Shes Rocky 2.8 turbo

7 200 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
22 Gush 10:10 Vetura , Gjilan

Daihatsu Rocky 4X4

09 Gush 20:50 Vetura , Gjakovë

Shitet

3 800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Korr 21:50 Vetura , Therandë

Shes Rocky 2.8 turbo

7 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
07 Korr 15:48 Vetura , Burim

Shes Rocky 2.8 turbo

6 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Korr 15:48 Vetura , Dragash

Shes Rocky 2.8 turbo

6 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
07 Korr 15:48 Vetura , Dardanë

Shes Rocky 2.8 turbo

7 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Qer 21:08 Vetura , Zubin Potok

Daihatsu Roky Dizel 2.8

1 950 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 21:25 Vetura , Ferizaj

Daihatsu Roky

4 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 17:09 Vetura , Prishtinë

Rocky Daihatsu2.8Turbo RKS 1 VIT

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 21:42 Vetura , Therandë

URGJENT DIAHATSU 4X4 ose NDRRIM SUPER GJENDJE EDHE RKS

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Shk 21:18 Vetura , Shtime

dihatsu rocky ����OFFROAD

4 600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Shk 11:46 Vetura , Prishtinë

Rocky Daihatsu2.8Turbo RKS 1 VIT

4 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Shk 03:59 Vetura , Gjilan

Shes xhipin , rocky , dihatsu

4 842 EUR Price Reduced

07 Dhj 21:56 Vetura , Viti

Shitet

1 800 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 11:44 Vetura , Therandë

Daihatsu rocky 4x4

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 19:46 Vetura , Ferizaj

Daihatsu 2.8 turbo me lugë bore

4 200 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Tet 18:15 Vetura , Therandë

Rocky Daihatsu2.8Turbo

1 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
18 Gush 19:23 Vetura , Mitrovicë

Xhip

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Gush 09:53 Vetura , Vushtrri

Xhip per mal

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Gush 13:07 Vetura , Mitrovicë

Daihaisu Rocky

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Korr 15:29 Vetura , Kaçanik

Daihatsu Rocky - F77 4x4

8 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
03 Korr 15:21 Vetura , Kaçanik

Daihatsu Rocky - F77 4x4

8 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Qer 10:35 Vetura , Ferizaj

rocky 2.8 turbo

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Qer 19:08 Vetura , Deçan

Daihatsu rocky 2.8

1 700 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Pri 19:38 Vetura , Prishtinë

Gjip

2 300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
17 Pri 11:57 Vetura , Lipjan

Dihatsu rorky

Viti: 1992
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
11 Pri 02:06 Vetura , Mitrovicë

Daihatsu Rocky

5 000 EUR

29 Jan 19:41 Vetura , Mitrovicë

Xhip per mal

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Jan 12:36 Vetura , Mitrovicë

Daihatsu Rocky

5 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Jan 15:56 Vetura , Mitrovicë

Daihaisu rocky

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Jan 17:54 Vetura , Vushtrri

Daihatsu roccky

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Mar 12:59 Vetura , Prishtinë

Daihatsu 2.8dizel gjendje perfekte

1 350 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Shk 19:57 Vetura , Ferizaj

shitet

3 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
04 Shk 21:06 Vetura , Viti

shitet iveko

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Shk 12:44 Vetura , Shtime

Shes gjipin dajahatsu roki

470 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Jan 14:42 Vetura , Dragash

Shes gjinpin dajahatsu 2.8 me turbo

450 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Nën 12:46 Vetura , Deçan

Shitet

Viti: 1988
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Pri 21:58 Vetura , Ferizaj

Daihatsu Rocky

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Mar 17:33 Vetura , Gjilan

Shitet Gjipi

Viti: 1988
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
01 Mar 13:44 Vetura , Gjilan

Shitet Gjipi

Viti: 1988
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
31 Dhj 11:43 Vetura , Mitrovicë

Daihatsu

Viti: 1994
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
16 Qer 16:32 Vetura , Gjilan

Shitet gjipi

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Daihatsu Rocky/Fourtrak | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione