Golf 4 | Dardanë | Makina | Vetura

Hyundai , 3
Opel , 2
Audi , 2
Toyota , 1
Suzuki , 1
Kia , 1
Alpina , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 4,kategori Vetura,ose vendndodhje Dardanë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 4 Të gjitha | Vetura | Dardanë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

24 Korr 07:24 ,

GOlf 4 TDI AUTOMATIK

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Korr 20:12 ,

Suzuki Jimny transporter

Histora e veturës

7 200 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Maj 22:18 ,

GOlF2 1.6 T D 4 muj rks

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 23:29 ,

Golf 2

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Mar 22:51 ,

golf 2

Histora e veturës

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 21:06 ,

Golf 2

Histora e veturës

950 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Shk 14:23 ,

Shess ndrroj. Gollf 3. 1.4. Benxin plin

Histora e veturës

780 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Shk 12:52 ,

Golf 4

Histora e veturës

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Jan 00:29 ,

Golf 4 2003 Pacific 10Muj rks

Histora e veturës

5 150 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Nën 12:31 ,

Vw Golf 4 1.9 TDI Viti 2003 i regnistruar rks

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Nën 00:21 ,

Golf 4

Histora e veturës

900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
17 Tet 12:55 ,

golf 4

Histora e veturës

600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Tet 09:32 ,

golf 4

Histora e veturës

600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Tet 21:41 ,

VW Golf 4

Histora e veturës

650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Tet 17:27 ,

Golf 4 1.4 benzin

Histora e veturës

750 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Tet 18:23 ,

GOLF IV DIESELL 1.9 TDI

Histora e veturës

1 750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Tet 18:04 ,

Golf 4

Histora e veturës

5 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Sht 12:04 ,

Golf 4

Histora e veturës

3 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 17:17 ,

Golf 4 u shit e gzoft pronari ri

Histora e veturës

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 13:18 ,

Shitet golfi

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Korr 11:56 ,

Golf 4 Diesel 2002

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Korr 23:51 ,

Golf 4

Histora e veturës

5 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Korr 22:40 ,

Shes golf 4 Top gjendje v.p 2002

Histora e veturës

4 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Qer 15:43 ,

Shes golf 4 PACIFIK

Histora e veturës

4 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Mar 19:56 ,

Golf 4 1.9 Tdi 6 shpejtsi

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Mar 08:36 ,

Golf 4 tdi 1.9 me klim

Histora e veturës

3 650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Shk 16:11 ,

Karaqeva

Histora e veturës

1 250 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Jan 20:06 ,

Golf 4

Histora e veturës

3 650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 04:28 ,

Golf 2 1.3

Histora e veturës

550 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Dhj 18:57 ,

Golf 4 1.9 i thjesht pa dogan

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Dhj 16:25 ,

Golf 4

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Dhj 21:26 ,

shitet

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Nën 21:57 ,

Golf 4

Histora e veturës

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Tet 17:12 ,

U shit

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Sht 14:07 ,

Golf 4

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Gush 20:37 ,

Shes golf 4

Histora e veturës

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
04 Korr 13:33 ,

Golf 2 dizell

Histora e veturës

1 050 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 12:28 ,

Kia slortage 2.0 benzin

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Maj 21:41 ,

Shitet golf 2

Histora e veturës

1 050 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Maj 15:54 ,

Golf 2 diesel 1.6

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 18:49 ,

Shes Golf 4

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Jan 22:19 ,

Shes golf 3 ngjendje perfekte

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Jan 18:48 ,

Passat 1.9 dizel, uuuu shit 3500

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Dhj 12:33 ,

Golf 2 1.6 benzin

Histora e veturës

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Nën 16:34 ,

golf 4 tdi

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Nën 21:49 ,

Golf 4 GTI TDI

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Nën 18:30 ,

Porsche cayenne 3.0 diesel ����CH����

Histora e veturës

18 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Tet 00:50 ,

vw golf IV tdi-di

Histora e veturës

4 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Sht 18:09 ,

Golf 5

Histora e veturës

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Sht 20:41 ,

VW Golf 4 dizel

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 4 | Të gjitha | Vetura | Dardanë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione