Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

opel astra | Dardanë | Makina | Vetura

Opel , 30
BMW , 3
Hyundai , 3
Ford , 1
Pontiac , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe opel astra,kategori Vetura,ose vendndodhje Dardanë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj opel astra Të gjitha | Vetura | Dardanë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

22 Mar 12:01 Vetura , Dardanë

BMW 745i V8 333Ps

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 11:59 Vetura , Dardanë

BMW 530d Automatik

2 590 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Jan 21:42 Vetura , Dardanë

Opel Astra

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Jan 19:54 Vetura , Dardanë

Pontiac Boneville

28 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
06 Nën 20:00 Vetura , Dardanë

OPEL ASTRA 1.7 DISEL

8 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Nën 10:06 Vetura , Dardanë

OPEL ASTRA 1.7 DISL

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Tet 13:38 Vetura , Dardanë

Shitet vetura

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Sht 17:48 Vetura , Dardanë

Opel Astra Diesel

6 350 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Gush 12:07 Vetura , Dardanë

FORD TRANSIT 2.2 TDCI

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Pri 22:14 Vetura , Dardanë

Astra 1.9 Diesel 110kw

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
04 Mar 16:18 Vetura , Dardanë

Shitet Opel astra 1.4 Benzin 16v

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Mar 00:51 Vetura , Dardanë

Shitet

500 EUR

05 Jan 20:32 Vetura , Dardanë

opel astra

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Sht 20:43 Vetura , Dardanë

shitet astra

2 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 21:14 Vetura , Dardanë

Opel astra

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Mar 22:53 Vetura , Dardanë

Shes Opel Astra H 1.7 cdti

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Korr 21:09 Vetura , Dardanë

Shitet opel astra

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Korr 22:08 Vetura , Dardanë

Opel Astra 1.6

6 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Qer 19:26 Vetura , Dardanë

Shitet Opel Astra

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 13:06 Vetura , Dardanë

Shitet Opel Astra

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Tet 17:12 Vetura , Dardanë

U shit

5 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Korr 13:33 Vetura , Dardanë

Golf 2 dizell

1 050 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 22:15 Vetura , Dardanë

Opel astra 1.7 CDTI

3 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Shk 16:33 Vetura , Dardanë

Opel astra g

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Jan 18:48 Vetura , Dardanë

Passat 1.9 dizel, uuuu shit 3500

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Nën 18:30 Vetura , Dardanë

Porsche cayenne 3.0 diesel ����CH����

18 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Qer 22:17 Vetura , Dardanë

VW Caddy maxi uuuuu shit flm

6 800 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 19:18 Vetura , Dardanë

Opel Astra 1.7 TDI motori japan diesel 3599€

3 599 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Mar 20:38 Vetura , Dardanë

OPEL ASTRA 1.4

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Dhj 23:21 Vetura , Dardanë

shitet

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 12:25 Vetura , Dardanë

Shitet

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
05 Pri 18:22 Vetura , Dardanë

Hyundai santa fe (Shitet-nderrohet)

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 23:39 Vetura , Dardanë

Hyundai SANTA FE i ardhur nga CH (shitet-nderrohe)

2 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 10:55 Vetura , Dardanë

Mercedes A170cdi i ardhur nga zvicrra����

1 549 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 23:46 Vetura , Dardanë

Hyundai santa fe i sapo ardhur nga ch����

2 899 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 12:58 Vetura , Dardanë

OPEL ASTRA 1.7

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Mar 23:37 Vetura , Dardanë

Mercedes A170cdi i ardhur nga CH����

1 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 19:57 Vetura , Dardanë

Hyundai santa fe-Mercedes A170cdi padogan(ndrrime)

4 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 15:52 Vetura , Dardanë

Opel astra

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Shk 14:04 Vetura , Dardanë

Shitet Opel Astra 1.9 H TDI 2007

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 04:21 Vetura , Dardanë

Astra 2.0

3 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Qer 01:03 Vetura , Dardanë

Opel Astra

1 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Maj 17:21 Vetura , Dardanë

BLEJM VETURA PER PJES.

22 Mar 20:04 Vetura , Dardanë

Opel Astra G 1.8 Benzin

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Mar 11:51 Vetura , Dardanë

opel astra

4 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj opel astra | Të gjitha | Vetura | Dardanë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione