Opel astra | Deçan | Makina | Vetura

Opel , 30
KTM , 2
Chrysler , 1
Citroën , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opel astra,kategori Vetura,ose vendndodhje Deçan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Opel astra Të gjitha | Vetura | Deçan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

18 Maj 15:44 ,

Opel Astra 2.0 diesel

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 23:13 ,

Opel Astra

Histora e veturës

940 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Jan 10:11 ,

opel astra 1.7 turbo

Histora e veturës

600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Jan 16:43 ,

Chrysler Grand Voyager -00 i ardhur nga Svicera

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Nën 20:44 ,

Aaaaa

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Pri 10:38 ,

opel Astra

Histora e veturës

550 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Shk 18:00 ,

Opel Astra 1.6 Benzin-Plin

Histora e veturës

650 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Tet 22:51 ,

Opel Astra OPC Benzin 2.0 241 ps

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Tet 22:35 ,

Opel Astra OPC Benzin 2.0 241 ps

Histora e veturës

3 400 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 15:02 ,

Shitet

Histora e veturës

2 550 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Sht 17:43 ,

Shitet Opel Astra 2.0, diesel

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Gush 22:45 ,

Opel Astra H OPC 261 ps

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Gush 10:55 ,

Opel Astra dizel

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Qer 13:02 ,

Opel Astra 1.7 dizel ose bej ndrim

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Nën 19:26 ,

traktor-kositese bari

Histora e veturës

1 050 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Nën 19:21 ,

tektor bari

Histora e veturës

1 050 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Tet 15:45 ,

Shitet asrta g TDCI

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Gush 18:51 ,

Veture Opel Astra

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 23:39 ,

Passat cc 2.0 170ps highline

Histora e veturës

12 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Jan 13:48 ,

Shitet

Histora e veturës

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Gush 14:47 ,

Opel Astra 1,6 benzin

Histora e veturës

2 950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Maj 21:22 ,

Opel Astra 2.0 DTI

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 20:19 ,

Opel astra

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 14:18 ,

Opel astra

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 19:28 ,

Shitet Astra

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Shk 14:26 ,

Opel Astra 1.7 Cdti

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Jan 14:41 ,

Shitet Opel Astra 1.7 DTI

Histora e veturës

4 250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Tet 10:08 ,

opel astra

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Mar 00:28 ,

opel astra 2.0

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Jan 18:32 ,

shitet

Histora e veturës

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Jan 17:59 ,

OPEL ASTRA 2.0 DTI, 2002

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Dhj 02:47 ,

Opel Astra

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Dhj 15:16 ,

Opel astra 1.9

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Nën 22:28 ,

Opel Astra

Histora e veturës

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opel astra | Të gjitha | Vetura | Deçan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Opel astra në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | E 270 | E-Class
  • opel astra në kategorinë Vetura | Land Rover | Discovery
  • Opel astra në kategorinë Vetura | Acura
  • Opel astra në kategorinë Vetura | Ford | Fiesta
  • Opel astra në kategorinë Vetura | Audi | A2
  • opel astra në kategorinë Vetura | Hyundai
  • Opel astra në kategorinë Vetura | Audi | A4
  • Opel astra në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Caddy
  • Opel astra në kategorinë Vetura | Isuzu
  • opel astra në kategorinë Vetura | Fiat | Sedici

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione