Vw | Deçan | Makina | Vetura

KTM , 2
Toyota , 1
Chrysler , 1
Opel , 1
Acura , 1
Citroën , 1
Peugeot , 1
Ford , 1
Audi , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vw,kategori Vetura,ose vendndodhje Deçan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Vw Të gjitha | Vetura | Deçan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

25 Korr 19:10 ,

Shes/ndrroj VW Caddy sapo doganuar

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Korr 10:45 ,

Shitet VW Volkswagen Passat B8 High Line

Histora e veturës

20 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Korr 21:53 ,

VW Polo 1.9 SDI Comfortline

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 09:29 ,

Vw Fox

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 17:21 ,

VW Golf 7

Histora e veturës

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Maj 06:23 ,

Ulse per vw passat 3c karavan 09

Histora e veturës

100 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
25 Mar 21:39 ,

VW BORA 1.9T(DI)

Histora e veturës

5 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 03:42 ,

Shitet Golf 7 Karavan

Histora e veturës

9 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 03:42 ,

Shitet Golf 7 Karavan

Histora e veturës

9 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 03:42 ,

Shitet Golf 7 Karavan

Histora e veturës

9 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 08:58 ,

Shitet Golf 7 Karavan

Histora e veturës

9 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 16:17 ,

VW CADDY 2000

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Jan 19:25 ,

Shitet vw gol 6, 1.6 TDI!

Histora e veturës

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Jan 19:08 ,

Shitet vw gol 6, 1.6 TDI!

Histora e veturës

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Jan 11:42 ,

Shitet VW Lupo 1.7 SDI

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Jan 15:46 ,

Per shitje vw gol 6, 1.6 TDI!

Histora e veturës

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Jan 15:17 ,

Shitet vw gol 6, 1.6 TDI!

Histora e veturës

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Jan 16:43 ,

Chrysler Grand Voyager -00 i ardhur nga Svicera

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Dhj 14:46 ,

VW GOLF IV 1.6 FSI Variant

Histora e veturës

2 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Dhj 13:27 ,

Pasat

Histora e veturës

14 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Dhj 10:55 ,

VW Golf 4

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 10:01 ,

VW Golf 6 GTD

Histora e veturës

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Nën 20:44 ,

Aaaaa

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Nën 19:39 ,

VW CADDY AUTOMAT 1.9 DIZEL.

Histora e veturës

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Tet 00:19 ,

vw vento 1.8

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Sht 00:32 ,

VW Golf

Histora e veturës

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 12:50 ,

Vw t4

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 12:49 ,

Vw t4

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Gush 10:15 ,

Shes

Histora e veturës

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 21:49 ,

VW-VOLKSWAGEN SHARAN 2.0L

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Korr 21:40 ,

VW BORA 1.9 T(DI)

Histora e veturës

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 17:00 ,

VW Caddy 2015 102ps

Histora e veturës

5 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Korr 16:56 ,

VW Golf 5 dizel

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Korr 12:54 ,

Shitet VW sharan 2.0

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 20:54 ,

vw caddy 1.6 disel

Histora e veturës

5 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Qer 20:46 ,

vw caddy 1.6 disel

Histora e veturës

5 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Qer 15:23 ,

Vw passat dhe ndrrim

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Maj 17:28 ,

VW Golf dizel

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Maj 21:06 ,

Shitet

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Pri 10:13 ,

VW Golf 1 cady 1.9 turbo interkuller

Histora e veturës

2 400 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
10 Mar 17:24 ,

VW Golf regjistrim 10 muj dizell 1.6 fabrikisht

Histora e veturës

650 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Shk 20:02 ,

Shitet VW-Golf 3 I rregullt . Me kubikazh 1.9

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Shk 21:58 ,

VW Polo

Histora e veturës

500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Shk 21:36 ,

VW Golf 2 1.9 TDI

Histora e veturës

Viti: 1989
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Shk 21:28 ,

VW Golf 2 1.9 TDI

Histora e veturës

Viti: 1989
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Jan 23:57 ,

VW Passat 3

Histora e veturës

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Dhj 10:50 ,

VW Caddy 2.0 Dizell

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vw | Të gjitha | Vetura | Deçan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Vw caddy në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Caddy
  • Vw Caddy në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Sharan
  • vw caddy në kategorinë Vetura | Renault | Kangoo
  • vw në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf | Passat
  • Vw passat në kategorinë Vetura | Jeep
  • VW T4 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | Model tjetër
  • vw caddy në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Model tjetër
  • VW polo në kategorinë Vetura | VW Volkswagen
  • Vw polo në kategorinë Vetura | Ford | Fiesta
  • Vw polo në kategorinë Vetura | Toyota

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione