passat | Deçan | Makina | Vetura

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe passat,kategori Vetura,ose vendndodhje Deçan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj passat Të gjitha | Vetura | Deçan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

25 Korr 17:16 ,

Shitet Passat 2015 2.0 bluemotion dsg

Histora e veturës

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Korr 10:45 ,

Shitet VW Volkswagen Passat B8 High Line

Histora e veturës

20 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 14:05 ,

WV Passat 2.0 TDI

Histora e veturës

7 100 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 23:24 ,

PASSSAT CC

Histora e veturës

13 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Maj 22:09 ,

PASSSAT CC

Histora e veturës

13 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Maj 06:23 ,

Ulse per vw passat 3c karavan 09

Histora e veturës

100 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
08 Maj 21:13 ,

Passat 1.9 me dy te kuqe viti 2000

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Pri 02:53 ,

mercedes190

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Jan 10:30 ,

Passat 3c

Histora e veturës

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Jan 21:06 ,

PASSAT 3C 2.0 TDI

Histora e veturës

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 13:34 ,

Passat

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Jan 21:11 ,

Passat V6 TDI (te gjitha te kuqe) 4motion 2.5

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Jan 16:43 ,

Chrysler Grand Voyager -00 i ardhur nga Svicera

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Dhj 22:10 ,

Passat 3c 2006 1bregzane Mundsi Ndrrimi

Histora e veturës

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 20:44 ,

Aaaaa

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Gush 20:12 ,

Passat 3c 2.0

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Gush 15:53 ,

Passat 3c

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Gush 23:34 ,

Passat 3c

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Qer 15:23 ,

Vw passat dhe ndrrim

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Maj 13:34 ,

Volkswagen Passat 1991

Histora e veturës

800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Mar 14:27 ,

Shitet passat ne gjendje te rregull

Histora e veturës

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 23:57 ,

VW Passat 3

Histora e veturës

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Jan 11:22 ,

Passat 1.9 TDI

Histora e veturës

2 100 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Dhj 21:24 ,

Passat 3c

Histora e veturës

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
23 Tet 21:23 ,

Shitet Passat c3

Histora e veturës

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Tet 18:29 ,

Passat 1.9 TDI

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
12 Korr 18:42 ,

Passat 3C 1.9

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Qer 09:57 ,

VW Passat 3c highline..

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Maj 21:22 ,

VW Passat benzin

Histora e veturës

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Maj 00:01 ,

Passat

Histora e veturës

650 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Mar 22:45 ,

passat wariant

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 22:33 ,

passat wariant 1.9

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 00:20 ,

Vetura pasat ne shitje

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Nën 19:26 ,

traktor-kositese bari

Histora e veturës

1 050 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Nën 19:21 ,

tektor bari

Histora e veturës

1 050 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Sht 19:21 ,

Passat.2007.2.0.diesel.karavan

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 19:45 ,

Shitet

Histora e veturës

3 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Qer 18:11 ,

Nderroj Passat 2008 me smart ose qmimi diskutohet

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 17:52 ,

Passat comfortline 2008 TSI Turbo me 2 tkuqe

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 15:53 ,

passat

Histora e veturës

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Mar 00:06 ,

VW Passat 2.0 TD Variant

Histora e veturës

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Shk 13:51 ,

Shitet passat B3 dizel

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Shk 23:39 ,

Passat cc 2.0 170ps highline

Histora e veturës

12 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Jan 21:45 ,

Passat CC 1.8 TSI DSG

Histora e veturës

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Jan 23:35 ,

Veture

Histora e veturës

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 18:27 ,

Shes passat

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Jan 14:37 ,

Pasat 1.9

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Jan 12:10 ,

Shitet Passat i sapo ardhur nga gjermanija Tdi

Histora e veturës

9 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Tet 19:08 ,

Shes Passat 1.9 TDI

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj passat | Të gjitha | Vetura | Deçan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • passat në kategorinë Vetura | Koenigsegg
  • passat në kategorinë Vetura | Ferrari
  • Passat në kategorinë Vetura | Dacia | Sandero
  • passat në kategorinë Vetura | Opel | Insignia
  • passat në kategorinë Vetura | Renault | Laguna
  • passat në kategorinë Vetura | Audi | A2
  • Passat në kategorinë Vetura | Seat | Leon
  • passat 3c në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Model tjetër
  • Passat në kategorinë Vetura | Lamborghini
  • passat në kategorinë Vetura | Opel | Astra

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione