Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Dodge Të gjitha në Kosovë

Avenger , 12
Caliber , 98
Challenger , 13
Charger , 13
Dakota , 4
Demon , 2
Durango , 5
Hornet , 1
Journey , 26
Magnum , 4
Neon , 2
Nitro , 32
RAM , 14
Viper , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Dodge | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 13:08 Vetura , Pejë

DODGE JOURNEY 2.0 CRD 4X4 AUTOMATIK RKS 1VIT 7ULSE ��������

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Sht 12:45 Vetura , Prishtinë

Dodge Caliber 2.0 Tdi Manual 6 shpejtsi 7 me R Viti 2007 Rks

4 699 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Sht 21:34 Vetura , Prizren

Dodge Caliber 2009, e ardhur prej Zvicres 117mij km. RKS

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
18 Sht 22:40 Vetura , Dardanë

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Sht 22:13 Vetura , Ferizaj

2017 dodge durango

29 000 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Gush 10:37 Vetura , Prishtinë

Shes xhipin Dodge Nitro 2.8 CRD

9 500 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Gush 10:36 Vetura , Prishtinë

Shes xhipin Dodge Nitro 2.8 CRD

12 500 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Gush 04:04 Vetura , Prishtinë

Bajm edhe ndrrim

12 345 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
13 Korr 04:39 Vetura , Mitrovicë

Dodge grand caravan 2014

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Qer 21:55 Vetura , Prizren

Dodge Caliber VP 2007 Diesel 2.0

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Qer 10:30 Vetura , Mitrovicë

dodge

1 950 EUR

29 Qer 09:12 Vetura , Prizren

Vetura me qera

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Qer 23:55 Vetura , Prizren

Doge Caliber 2.0 Diesel

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Qer 20:22 Vetura , Prishtinë

I SHITUR FLMM��

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
31 Maj 11:47 Vetura , Prizren

Dodge Caliber 2.0 Diesel

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Maj 12:54 Vetura , Prizren

Dodge nitro 4x4 bej ndrim me ker me te vogel

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 12:54 Vetura , Pejë

Dodge nitro

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
28 Mar 20:39 Vetura , Prizren

Dodge caliber 2.0 dizel

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 02:17 Vetura , Pejë

��shitet ose ndrrohet DODGE 2.0 dizell 200 PS viti 2008��

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Mar 06:02 Vetura , Pejë

��shitet ose ndrrohet DODGE 2.0 dizell 200 PS viti 2008��

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Mar 23:34 Vetura , Pejë

��shitet ose ndrrohet DODGE 2.0 dizell 200 PS viti 2008��

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Mar 22:11 Vetura , Pejë

��shitet ose ndrrohet DODGE 2.0 dizell 200 PS viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Mar 06:53 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet vetura Dodge Caliber dizel 2011

4 890 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Shk 15:45 Vetura , Pejë

��Shitet Ose Ndrrohet DODGE 2.0 dizell 200PS��

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Jan 22:31 Vetura , Prizren

Dodge

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 20:19 Vetura , Prishtinë

Shitet& Ndrrohet Dodge Grand 7 ulse 2016

8 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Dhj 18:05 Vetura , Prizren

Dodge caliber

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Dhj 10:48 Vetura , Ferizaj

Dodge Caliber

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Dhj 00:36 Vetura , Prizren

Dodge xhip kalibre

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Nën 17:34 Vetura , Prishtinë

Dodge AUTOMATIK, 2.0Diesel

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Tet 16:50 Vetura , Prishtinë

Shes Dodge Automatik

8 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Tet 14:22 Vetura , Dragash

DOG RAM 5.7 HEMI VITI 2008 BENZIN AUTOMAT

15 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Tet 00:55 Vetura , Ferizaj

Shes Gjipin Dodge RAM1500 4.7Benzin MAGNUM

12 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Tet 19:39 Vetura , Prishtinë

Dodge journey nxemje/uji

8 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Tet 18:16 Vetura , Gjilan

Shes ose ndrroj Suv DODGE caliber motorr te golf 5 GT 170ps

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
11 Sht 23:51 Vetura , Ferizaj

Dodge

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Sht 18:49 Vetura , Shtime

Dodge nitro 2.8CRDI 4x4 2008 RKS

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Gush 14:06 Vetura , Prishtinë

Urgjent shitet Dodge grand 2016

8 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Gush 10:51 Vetura , Gjilan

Shes ose ndrroj dodge (perparsi bmw e46)

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
28 Korr 16:11 Vetura , Besianë

Dodge

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Qer 17:44 Vetura , Klinë

Dodge Caliber

3 255 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Qer 16:07 Vetura , Klinë

Shitet

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Qer 17:13 Vetura , Ferizaj

Shitet Vetura

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Maj 21:55 Vetura , Ferizaj

dodge nitro 2.8 crd 4x4

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 14:09 Vetura , Gjilan

Dodge Caliber 2.0 TDI viti 2007 Motor te Golf 5

3 500 EUR

04 Maj 19:43 Vetura , Ferizaj

Dodge RAM1500 4.7 V8 Magnum

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Maj 00:56 Vetura , Gjilan

Dodge Caliber 2.0 TDI viti 2007 Motor te Golf 5

3 500 EUR

29 Pri 01:19 Vetura , Gjakovë

Dodge

1 900 EUR Price Reduced

23 Pri 20:28 Vetura , Ferizaj

Dodge RAM1500 4.7 V8 Magnum

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Dodge | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione