Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Dodge | Journey

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Dodge Journey | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 19:57 Vetura , Pejë

DODGE JOURNEY 2.0 CRD 4X4 AUTOMATIK 7ULSE ��������

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Nën 17:34 Vetura , Prishtinë

Dodge AUTOMATIK, 2.0Diesel

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Tet 16:50 Vetura , Prishtinë

Shes Dodge Automatik

8 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Tet 19:39 Vetura , Prishtinë

Dodge journey nxemje/uji

8 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 20:07 Vetura , Gjilan

Shitet DODGE

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Sht 15:07 Vetura , Mitrovicë

2012 Dodge Journey rt

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Tet 13:56 Vetura , Fushë Kosovë

Dodge Journey

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Gush 23:30 Vetura , Prishtinë

Shitet xhip DODGE 2.4 B

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Pri 21:19 Vetura , Pejë

Dodge journey 2.0 crd

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Pri 19:17 Vetura , Pejë

Dodge journey 2.0 crd automatik

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Shk 18:40 Vetura , Prizren

Dodge Journey 2.0 D crd sxt 2010 i sapo ardhuar

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 11:21 Vetura , Prizren

Dodge Journey 2.0 D crd sxt 2010

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 10:19 Vetura , Prishtinë

2014 DODGE Journey crossroad

Viti: 2014
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
29 Nën 17:54 Vetura , Lipjan

Shed Dodge

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 10:25 Vetura , Lipjan

Dodge Journey 3.7b automatik viti 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Sht 21:05 Vetura , Prishtinë

Dodge journey

Viti: 2014
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
15 Korr 13:14 Vetura , Prishtinë

Dodge journey

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Maj 22:42 Vetura , Gjilan

Vetura ne shitje

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Mar 12:57 Vetura , Gjilan

Vetura ne shitje

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
12 Nën 18:25 Vetura , Fushë Kosovë

Shit

3 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Tet 00:28 Vetura , Klinë

Ne gjendje shum te mir

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Korr 18:23 Vetura , Prishtinë

Dodge 2.0 disel

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
13 Maj 12:03 Vetura , Prishtinë

Dodge ne shitje

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Dhj 19:00 Vetura , Rahovec

Shes veturen dodge

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Gush 23:56 Vetura , Mitrovicë

Dodge jurney

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Pri 17:26 Vetura , Rahovec

Vetura e sapo doganuar

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
08 Dhj 21:42 Vetura , Ferizaj

Dodge Journey

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Dodge Journey | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione