Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pasat - Vetura Të gjitha në Dragash

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pasat,kategori Vetura,ose vendndodhje Dragash,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pasat Të gjitha | Vetura | Dragash ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

10 Tet 20:46 Vetura , Dragash

Pasat 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 15:35 Vetura , Dragash

Passat

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 23:40 Vetura , Dragash

Shes pjes per kombi t2 t4 golf 2 3 pasat 2 3 mercedes 190

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Qer 18:27 Vetura , Dragash

Pasat 2003 1.9tdi (di t kuqe )pa dogan

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Sht 22:50 Vetura , Dragash

Pasat 1.9 tdi

4 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Shk 22:54 Vetura , Dragash

Passat Karavon TDI, 2001

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Nën 09:39 Vetura , Dragash

Pasat

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Qer 19:36 Vetura , Dragash

Prodaja auta

500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Jan 13:31 Vetura , Dragash

Pasat 2 1.9 turbo dizell

1 300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 13:23 Vetura , Dragash

Shitet pasat 2012

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Dhj 23:51 Vetura , Dragash

Golf 3

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 18:34 Vetura , Dragash

Passat

1 750 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Qer 22:28 Vetura , Dragash

Shitet Pasat

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Mar 23:35 Vetura , Dragash

shitet

100 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Sht 16:09 Vetura , Dragash

pasat

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Tet 20:38 Vetura , Dragash

Pasat tdi(DI) te kuqe 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Gush 21:57 Vetura , Dragash

Passat Syncro

1 100 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pasat | Të gjitha | Vetura | Dragash juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Pasat në kategorinë Makina
  • pasat në kategorinë Vetura | Peugeot | 307
  • pasat në kategorinë Vetura | Peugeot | 407
  • Pasat në kategorinë Vetura | Seat | Toledo
  • Pasat në kategorinë Vetura | Toyota | Yaris
  • pasat në kategorinë Vetura | BMW | 120 | Seri 1
  • Pasat në kategorinë Vetura | Citroën | C4
  • Pasat në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | CL-Class
  • Pasat në kategorinë Vetura | Kia
  • Pasat në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | E 220 | E-Class

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione