urgjent | Dragash | Makina | Vetura

BMW , 3
Opel , 2
Acura , 2
Ford , 2
Mazda , 1
Fiat , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe urgjent,kategori Vetura,ose vendndodhje Dragash,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj urgjent Të gjitha | Vetura | Dragash ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

20 Mar 19:03 ,

Shef urgjent Fiat Punto 1.7 dizel

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Tet 01:25 ,

Opell Astra

Histora e veturës

600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Gush 12:57 ,

Shes dhit

Histora e veturës

50 EUR

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Korr 12:27 ,

SHES BMW 320d URGJENT!!!

Histora e veturës

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Qer 10:22 ,

Shitet kombi urgjent T4 1.9 Diesel Me Marrveshje

Histora e veturës

Viti: 1996
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
11 Sht 20:30 ,

golf 4 tdi i tkuqe

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Mar 08:25 ,

VW Golf 4 Urgjent

Histora e veturës

3 699 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Tet 19:07 ,

urgent

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 04:00 ,

Shitet T2 urgjent

Histora e veturës

390 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 22:25 ,

Terrtaq mi pre drut urgjent shitet

Histora e veturës

250 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Tet 23:57 ,

Shes urgjent

Histora e veturës

1 850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 16:38 ,

VW Golf 2 dizel

Histora e veturës

710 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Sht 21:13 ,

Shitet urgjent

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Sht 21:00 ,

Shitet urgjent

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Gush 08:04 ,

shitet vetura urgjent

Histora e veturës

1 850 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj urgjent | Të gjitha | Vetura | Dragash juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione