Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

audi 80 | Drenas | Makina | Vetura

Audi , 192
BMW , 3
Fiat , 2
Renault , 2
Opel , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe audi 80,kategori Vetura,ose vendndodhje Drenas,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj audi 80 Të gjitha | Vetura | Drenas ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

18 Mar 22:01 Vetura , Drenas

fiat 126

2 250 EUR Price Reduced

Viti: 1985
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Mar 22:00 Vetura , Drenas

mercedes 123

1 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Mar 19:49 Vetura , Drenas

Audi 80 1.8 benzin/Plin 6 muj rks

850 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 04:47 Vetura , Drenas

Shitet Audi 80 B

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Shk 13:24 Vetura , Drenas

Ushitt *FLM*

5 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Shk 01:49 Vetura , Drenas

audi 80 cc

1 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Jan 19:39 Vetura , Drenas

Audi 80 1.8 Benzin / Plin

699 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Jan 18:56 Vetura , Drenas

Audi 80 1.9

700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Dhj 12:22 Vetura , Drenas

Shitet audi 80

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 00:25 Vetura , Drenas

Ushit *FLM*

5 EUR Price Reduced

03 Dhj 11:14 Vetura , Drenas

Audi 80 1.6 Benzine RKS 8MUJ 043/708/673

1 100 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Nën 18:01 Vetura , Drenas

Blej old timer

10 Nën 20:58 Vetura , Drenas

Shitet audi 80

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Tet 14:32 Vetura , Drenas

SHITET AUDI 80 1.8 BENZIN

650 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
26 Sht 20:16 Vetura , Drenas

VW T4 Transporter

4 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Sht 13:16 Vetura , Drenas

shes audi 80

450 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Sht 13:16 Vetura , Drenas

audi 80

450 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Gush 19:46 Vetura , Drenas

vw golf 1

1 600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Gush 00:05 Vetura , Drenas

Mercedes 123

Viti: 1980
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
17 Gush 13:08 Vetura , Drenas

Ushitt *FLM*

28 Korr 11:12 Vetura , Drenas

Audi 80 1.6 Dizel Fabrikisht RKS 1MUJ

850 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Korr 11:42 Vetura , Drenas

Shiten kuka per audi 80 edhe pasat 2 golf2

25 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Qer 12:44 Vetura , Drenas

Audi 80

850 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Maj 15:00 Vetura , Drenas

Audi 80 1.6 Dizel RKS Bojm Ndrrim

650 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 09:33 Vetura , Drenas

Audi 80 1.8 benzin plin

500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Pri 18:58 Vetura , Drenas

Audi 80 1.8B+P RKS Qmimi i volitshem

550 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
22 Pri 22:05 Vetura , Drenas

Shitet

850 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 22:57 Vetura , Drenas

Ushitt *FLM*

5 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Mar 22:57 Vetura , Drenas

Ushitt *FLM*

5 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Mar 19:59 Vetura , Drenas

Audi 80 1.9 Dizel Fabrikisht RKS 2MUJ Boj ndrrim

8 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 06:53 Vetura , Drenas

Audi 80 1.9 Dizel Fabrikisht RKS 2MUJ .

850 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Shk 14:00 Vetura , Drenas

shitet audi 80

880 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Jan 14:44 Vetura , Drenas

Shes Audi 80

Viti: 1989
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Jan 02:31 Vetura , Drenas

Audi 80

Viti: 1988
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Dhj 14:05 Vetura , Drenas

Bejm lyerjen e brendshme e te jashtme te OBJEKETVE-NDERTESAV

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Dhj 03:48 Vetura , Drenas

audi 80

600 EUR

04 Nën 09:52 Vetura , Drenas

Shes Audi 80 në gjendje të mirë çmimi i volitshëm

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Tet 01:10 Vetura , Drenas

mercedes w123

Viti: 1980
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
25 Gush 14:26 Vetura , Drenas

Audi 80 shumë e mirë në punë, shpenzime të vogla.

570 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Qer 10:35 Vetura , Drenas

Audi 80 1.6 benzin plin 5 muj rks

500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Maj 23:42 Vetura , Drenas

audi 80 1.9 dizell .

950 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 22:38 Vetura , Drenas

Shitet audi 80 1.6 benzin ne gjendje te mirë

450 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Maj 20:37 Vetura , Drenas

Shes audi 80 1.8

699 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
17 Pri 11:07 Vetura , Drenas

Shitet audi 80

370 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Pri 10:02 Vetura , Drenas

Shes Audi 80 benzin pline - Nderrim me pikap

550 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 23:43 Vetura , Drenas

Ushitt *FLM*

5 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Mar 09:28 Vetura , Drenas

Audi 80 Extra e ruajtur Disel

800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Mar 01:01 Vetura , Drenas

Ushitt *FLM*

5 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
28 Shk 11:40 Vetura , Drenas

Audi 80 1.6 TDI

450 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 14:57 Vetura , Drenas

Shes audi 80 benzin 1.6 rks iskadum vetem me pare

490 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj audi 80 | Të gjitha | Vetura | Drenas juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione