Golf | Drenas | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 1541
Audi , 32
BMW , 28
Opel , 27
Renault , 12
Peugeot , 8
Acura , 7
Ford , 6
Citroën , 5
Fiat , 3
Volvo , 3
MINI , 2
Alpina , 2
Dodge , 2
Honda , 2
Aixam , 2
GMC , 2
Mazda , 1
BAIC , 1
Seat , 1
Hummer , 1
Proton , 1
Rover , 1
Smart , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf,kategori Vetura,ose vendndodhje Drenas,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf Të gjitha | Vetura | Drenas ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:12 ,

E220 rķs manual shitet ndrrohet

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:11 ,

E220 full opcione ndrrim.me vetura e gjipa

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:11 ,

525D rks manual mpacet full opcion shitet ndrro

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:49 ,

GOLF 7 1.6 TDI I DOGANUAR RKS EKSTRA I RUJTUN 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:49 ,

Ww golf 7 TDI pa dogan

7 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:48 ,

Ww golf 7 2.0 tdl 4x4

8 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:47 ,

Ww golf 7 2.0 TDI

8 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:46 ,

ww golf 7 1.6 TDI pa dogan

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 11:45 ,

golf 7 2.0 DSG automatik full

8 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:22 ,

525d rks 2005 manual shitet ndrrohet

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:45 ,

golf 2 diezell 1.6 qmimi 1000€

1 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:45 ,

golf 2 Viti 90 1.9 dizell i qlajmrun qmimi 1800

1 800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:22 ,

Golf 4

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:57 ,

Shitet ose ndrrohet

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:44 ,

Golf 4

4 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 17:13 ,

Caddy 1.9 Sdi Motorr golf 4

1 100 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Qer 23:16 ,

shitet golf 2 benzin plin punon super ose ndrrim

600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
12 Qer 23:11 ,

Shitet urgent golf 2 1.6 disel I thjesht ne gjendje te mir

430 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Qer 12:40 ,

Shitet Golf 2 ne gjendje te mire

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Qer 11:56 ,

Shes gomen rezerv per audi tauran golf 5.6.7

55 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Qer 21:44 ,

Golf.6.Automatik.Dsg.1.6.Viti.2010.viber.+38344285065

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 20:21 ,

opel ascona

440 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Qer 14:05 ,

Fellne per golf 4 me goma nr 15

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Qer 09:38 ,

Kombi T4

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Qer 09:37 ,

opel sintra

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 12:35 ,

GOLF 6 DSG. PA DOGAN

8 150 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Qer 10:26 ,

Passat B6 2.0

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Qer 18:11 ,

Golf 3 1.9 Dizell ndrrim me pikap ose kombi

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Qer 19:54 ,

Ndrrohen dy vetura ne gjendje perfekte

77 777 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Qer 15:41 ,

VW Golf 2 benzin

250 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Qer 19:49 ,

Audi 80 cc

1 350 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Qer 19:49 ,

Opel kadett

Viti: 70-at
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Qer 00:09 ,

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Qer 00:01 ,

Golf 6 1.6

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 23:28 ,

Golf 5 1.9 Tdi U SHIIIIIIITTTTTTT FLM

4 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 23:20 ,

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 23:09 ,

shitet golf 7

15 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 23:09 ,

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 23:06 ,

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 22:47 ,

golf 7 GTD

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 22:25 ,

golf 7 GTD

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 22:12 ,

shitet golf 7 gtd

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 19:40 ,

golf 6 2010

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Maj 15:38 ,

golf 7 full extra

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 21:06 ,

Golf 4 edition

4 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Maj 08:33 ,

Golf 4

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Maj 13:31 ,

Golf 2 1.6 Diesel i Qlajmrun shitet ose ndrrohet

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Maj 20:54 ,

Shes Golf 4 edition me regjistrim

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf | Të gjitha | Vetura | Drenas juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione