Golf 2 | Drenas | Makina | Vetura

Opel , 16
Audi , 15
BMW , 12
Peugeot , 5
Ford , 3
Renault , 3
Acura , 2
Citroën , 2
Dodge , 2
BAIC , 1
Hummer , 1
Fiat , 1
Proton , 1
Alpina , 1
Volvo , 1
Smart , 1
Aixam , 1
GMC , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 2,kategori Vetura,ose vendndodhje Drenas,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 2 Të gjitha | Vetura | Drenas ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:09 ,

E220 rķsý manual shitet ndrrohet

Histora e veturës

4 699 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:08 ,

525D rks manual mpacet full opcion shitet ndrro

Histora e veturës

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:23 ,

golf 7 2.0 DSG automatik full

Histora e veturës

8 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:22 ,

ww golf 7 1.6 TDI pa dogan

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 10:21 ,

Ww golf 7 2.0 TDI

Histora e veturës

8 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:20 ,

Ww golf 7 2.0 tdl 4x4

Histora e veturës

8 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:19 ,

Ww golf 7 TDI pa dogan

Histora e veturës

7 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:03 ,

golf 2 diezell 1.6 qmimi 1000€

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:54 ,

golf 2 Turbo dizell 1.6 viti 91 rigjistrim 23 09 2021

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:54 ,

golf 2 Viti 90 1.9 dizell i qlajmrun qmimi 1700

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:47 ,

GOLF 7 1.6 TDI I DOGANUAR RKS EKSTRA I RUJTUN 2014

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:31 ,

GOLF 2.0 TDI DSG I DOGANUAR����

Histora e veturës

8 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Qer 09:22 ,

Audi 80 cc

Histora e veturës

1 350 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Qer 12:28 ,

GOLF 6 DSG. PA DOGAN

Histora e veturës

8 150 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Qer 09:50 ,

Shiten ose ndrrohem Beetle

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Qer 23:16 ,

shitet golf 2 benzin plin punon super ose ndrrim

Histora e veturës

600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
12 Qer 23:11 ,

Shitet urgent golf 2 1.6 disel I thjesht ne gjendje te mir

Histora e veturës

430 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Qer 12:40 ,

Shitet Golf 2 ne gjendje te mire

Histora e veturës

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Qer 20:21 ,

opel ascona

Histora e veturës

440 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Qer 09:38 ,

Kombi T4

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Qer 09:37 ,

opel sintra

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 10:26 ,

Passat B6 2.0

Histora e veturës

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Qer 15:41 ,

VW Golf 2 benzin

Histora e veturës

250 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Maj 13:43 ,

Golf 6

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Maj 12:34 ,

GOLF 7 2.0 GTD 184 PS AUTOMATIK

Histora e veturës

16 350 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 10:56 ,

Golf 7 Rline 2.0 TDI 2014 FULL EXTRA

Histora e veturës

12 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 22:18 ,

ANDROID BOX - MODELE 2020 - RESERVER ME KANALE

Histora e veturës

45 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 01:03 ,

Ushitt *FLM*

Histora e veturës

5 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Maj 22:31 ,

Ushitt *FLM*

Histora e veturës

5 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Maj 09:09 ,

Golf 7 2.0 TDI BLUEMOTION

Histora e veturës

9 200 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 20:00 ,

Shitet golf 2 1.6 turbo ne gjendje te mir

Histora e veturës

580 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Maj 19:39 ,

Ushitt *FLM*

Histora e veturës

5 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
07 Maj 19:39 ,

Ushitt *FLM*

Histora e veturës

5 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
05 Maj 23:36 ,

FORD TRANSIT KOMBI

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 13:44 ,

Shes GOLF 7 RLINE 2.0 TDI 2014 FULL EXTRA

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 08:49 ,

Golf 6 GTI

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 16:13 ,

Shesë Veture

Histora e veturës

900 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Pri 16:00 ,

Golf 2 1.3 ingjeksion

Histora e veturës

Viti: 1989
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Pri 20:30 ,

audi a6 s6 3.0 v6 quattro viti 04 bojm ndrrim

Histora e veturës

6 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Pri 10:06 ,

Shes GOLF 7 RLINE 2.0 TDI FULL EXTRA

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 13:32 ,

Golf 6 2.0 DSG automatik pa dogan

Histora e veturës

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Pri 22:18 ,

Ushitt *FLM*

Histora e veturës

5 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Pri 22:18 ,

Ushitt *FLM*

Histora e veturës

5 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 2 | Të gjitha | Vetura | Drenas juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione