Golf 4 | Drenas | Makina | Vetura

Audi , 15
BMW , 11
Opel , 7
Peugeot , 5
Ford , 4
Renault , 4
Fiat , 3
Citroën , 3
Acura , 2
Nissan , 1
Seat , 1
Kia , 1
Alpina , 1
Volvo , 1
Aixam , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 4,kategori Vetura,ose vendndodhje Drenas,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 4 Të gjitha | Vetura | Drenas ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 05:57 ,

Audi A6 tdi 1.9 rks shitet ndrrohet

Histora e veturës

2 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:52 ,

Golf 6 GTD

Histora e veturës

10 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 20:30 ,

Audi 80 cc

Histora e veturës

1 350 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Sht 20:30 ,

Vw golf caddy

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Sht 22:29 ,

Shes

Histora e veturës

1 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 11:16 ,

AUTO-VETURA BLEJM TE GJITHA VETURAT QE NUK I PERDORNI

Histora e veturës

12 777 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Sht 17:36 ,

Shitet Passat

Histora e veturës

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 17:05 ,

fiat 126

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Sht 20:56 ,

Shitet golf 4 TDI 1.9 regjistrim deri 2022 mars

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Sht 08:48 ,

Pikap 1.9 Disel RKS

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Sht 16:37 ,

opel ascona

Histora e veturës

350 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Sht 17:02 ,

Shitet Golf 4 1.9 turbo dizel

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Sht 14:40 ,

VW Golf 2

Histora e veturës

450 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Sht 19:27 ,

Ushit

Histora e veturës

550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Sht 09:47 ,

Shese golf 4

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Gush 22:28 ,

golf 4 pacefik

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 15:57 ,

mercedes w123 240

Histora e veturës

3 600 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Gush 14:15 ,

shes golf 4 pacefik

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gush 10:26 ,

Golf 4

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Gush 19:21 ,

mercedes w123

Histora e veturës

Viti: 1980
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
15 Gush 12:04 ,

ANDROID BOX - MODELE 2020 - RESERVER ME KANALE

Histora e veturës

45 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 15:59 ,

Golf 4

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Korr 12:24 ,

Shes golf 4

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
17 Korr 19:13 ,

AUTO.24 BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT VW BMW AUDI

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Qer 18:51 ,

Caddy 1.9 Sdi Motorr golf 4

Histora e veturës

900 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Qer 13:01 ,

Bmw

Histora e veturës

6 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Qer 11:14 ,

Golf 4

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 23:28 ,

Golf 5 1.9 Tdi U SHIIIIIIITTTTTTT FLM

Histora e veturës

4 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 21:06 ,

Golf 4 edition

Histora e veturës

4 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Maj 08:33 ,

Golf 4

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Maj 20:54 ,

Shes Golf 4 edition me regjistrim

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Maj 11:17 ,

SHES KOMBIN T4 URGJENT RIGJISTRIM 10 MUJ 1.9 ME TURBO

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Maj 18:45 ,

SHES KOMBIN T4 URGJENT RIGJISTRIM 10 MUJ 1.9 ME TURBO

Histora e veturës

2 400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Maj 20:41 ,

shes dritat me lleda per golf 4 2003

Histora e veturës

80 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Maj 23:36 ,

FORD TRANSIT KOMBI

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Maj 19:39 ,

Shitet Golf4

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Pri 21:51 ,

Shitet Golf 3 1.4 Benzin qmimi 1250 €

Histora e veturës

1 250 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 20:30 ,

audi a6 s6 3.0 v6 quattro viti 04 bojm ndrrim

Histora e veturës

6 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Pri 11:57 ,

fara lled golf 4

Histora e veturës

80 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 4 | Të gjitha | Vetura | Drenas juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione