Passat | Drenas | Makina | Vetura

Audi , 10
BMW , 5
Fiat , 3
Opel , 2
Mazda , 1
Kia , 1
Acura , 1
Volvo , 1
Pontiac , 1
Ford , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Passat,kategori Vetura,ose vendndodhje Drenas,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Passat Të gjitha | Vetura | Drenas ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 12:24 ,

Shitet vetura

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:20 ,

opel sintra

Histora e veturës

2 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:18 ,

Kombi T4

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Korr 13:30 ,

Passat 1.9 Tdi rks 6 muaj 99 U SHIIIIIIITTTTT FLM

Histora e veturës

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Korr 20:46 ,

Audi 80 cc

Histora e veturës

1 350 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Korr 17:24 ,

Pasat B8

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Korr 15:34 ,

VW Passat C3

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Korr 19:13 ,

AUTO.24 BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT VW BMW AUDI

Histora e veturës

49 300 273 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Korr 00:28 ,

mercedes w123

Histora e veturës

Viti: 1980
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
27 Qer 21:05 ,

ANDROID BOX - MODELE 2020 - RESERVER ME KANALE

Histora e veturës

45 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 20:21 ,

opel ascona

Histora e veturës

440 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Qer 10:26 ,

Passat B6 2.0

Histora e veturës

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Qer 19:18 ,

Passat b7 2.0 TDI 2013 DSG

Histora e veturës

13 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
31 Maj 23:21 ,

Passat

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
31 Maj 21:14 ,

PASAD 2.0 TDI AUTOMATIK I DOGANUAR����

Histora e veturës

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Maj 22:15 ,

PASSAT 3BG 1.9 TDI RKS GJENDJE JASHTZAKONISHT TE MIR 2004

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Maj 22:13 ,

PASSAT 3BG 1.9 TDI RKS VITI 2004 GJENDJE SHUM TE MIR

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Maj 08:44 Shitorja ,

Passat

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Maj 11:08 ,

Passat 2 1.9 Turbo disel

Histora e veturës

650 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Maj 11:27 ,

Shitet

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Maj 23:36 ,

FORD TRANSIT KOMBI

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Pri 13:50 ,

Passat 3C 2.0

Histora e veturës

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Pri 20:16 ,

Passat 2

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Mar 15:03 ,

Shitet Passat B8 2.0 TDI BLUEMONTION

Histora e veturës

17 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 11:39 ,

Passat 2.0 dsg

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 15:05 ,

Shiten fellne 18 , 16

Histora e veturës

450 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 09:25 ,

passat 3cc

Histora e veturës

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Shk 00:19 ,

Ushitt *FLM*

Histora e veturës

5 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Shk 11:23 ,

Passat 2 1.6 benzin plin RKS 1Muj ��043708673

Histora e veturës

500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
18 Shk 18:48 ,

passat 2

Histora e veturës

480 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
15 Shk 21:06 ,

Shes passat 2

Histora e veturës

600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Shk 18:54 ,

Shitet passat 1.9 dizel

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Shk 18:22 ,

Passat 1.9tdi

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 19:59 ,

Shitet passat B8

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Jan 12:13 ,

Shes passat 1.6 turbo dizell

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Jan 22:37 ,

Shes Passat

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Dhj 06:36 ,

PASSAT 1.9 TDI 1 vit regjistrim

Histora e veturës

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Dhj 18:36 ,

Passat 3C 2.0 TDI RKS 6 muj regjistrim Viti 2005

Histora e veturës

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Dhj 13:48 ,

PASSAT 2 1.9 Turbo diesel

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Dhj 18:06 ,

Shitet VW Passat automatik

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Dhj 19:09 ,

Ushitt *FLM*

Histora e veturës

5 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Dhj 12:04 ,

Passat

Histora e veturës

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Dhj 23:04 ,

Passat B7 2.0 TDI Automatik 2013 I Garantuar 100%

Histora e veturës

6 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 10:47 ,

Shitet vetura passat 1.9 u shit flm merr jep

Histora e veturës

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Nën 13:51 ,

Volkswagen Passat 2010 1.6 TDI 105 PS Highline

Histora e veturës

4 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Tet 17:42 ,

Ushitt *FLM*

Histora e veturës

5 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 75 000 - 79 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Passat | Të gjitha | Vetura | Drenas juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione