Vetura | Drenas | Makina | Vetura

Opel , 230
BMW , 144
Audi , 121
Renault , 75
Peugeot , 62
Ford , 46
Fiat , 31
Citroën , 27
Alfa Romeo , 18
Seat , 14
Škoda , 11
Mazda , 10
Honda , 10
Nissan , 9
Toyota , 8
Chrysler , 6
Kia , 6
Hyundai , 5
MINI , 4
Volvo , 4
Daewoo , 4
Jeep , 4
Lancia , 4
Acura , 3
Rover , 3
Chevrolet , 2
Isuzu , 1
Dacia , 1
Suzuki , 1
Cadillac , 1
Jaguar , 1
Lincoln , 1
Bugatti , 1
Dodge , 1
Pontiac , 1
Smart , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vetura,kategori Vetura,ose vendndodhje Drenas,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Vetura Të gjitha | Vetura | Drenas ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 20:24 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:23 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Histora e veturës

2 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 19:33 ,

Shes ose ndrroi Kia Carnival 2.9TDi me 7ulse 2002full opcion

Histora e veturës

18 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 19:29 ,

Krafter me 7 ulse me klim

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:17 ,

Shitet vetura

Histora e veturës

800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:03 ,

BLEJ VETURA RKS 200-1500

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:02 ,

BLEJM KREJT LLOJET E VETURAVE TER KOSOVEN

Histora e veturës

9 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:52 ,

BMW X6 3.0d XDRIVE I DOGANUAR RKS EKSTRA I RUJTUN SHIKOJ F..

Histora e veturës

15 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:52 ,

BMW X6 30D XDRIVE I DOGANUAR RKS GJENDJE JASHTZAKONISHT TMIR

Histora e veturës

15 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:24 ,

Shitet vetura

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:19 ,

Jeep cheroker tdi rks 91 4x4

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:20 ,

opel sintra

Histora e veturës

2 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:18 ,

Kombi T4

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 16:37 ,

Honda

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 16:01 ,

PJES PER HYUNDAI SANTA FE 2.2 -2007

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 11:29 ,

Seat Ibiza 1.9 TDI (I'Tkuqe) Vp'2003 PA DOGAN ��043708673

Histora e veturës

850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 09:19 ,

BMW X5 3.0 I DOGANUAR

Histora e veturës

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 09:19 ,

MERCDES C.220 CDI I DOGANUAR����

Histora e veturës

11 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Korr 12:52 ,

BMW 320 Xd

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 22:36 ,

Shitet Golf 2 1.6 Diesel

Histora e veturës

950 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Korr 14:14 ,

Shitet Mercedes benz c220

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Korr 12:24 ,

Shes audi a4 benzin 1.6rks 5 muj baj edhe ndrrim

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Korr 22:31 ,

Golf 7 1.6tdi

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Korr 20:46 ,

Audi 80 cc

Histora e veturës

1 350 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Korr 19:10 ,

Shitet Opel Zafira

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Korr 22:54 ,

MERCEDES E KLAAS 350 CDI I DOGANUAR RKS 1 VIT TPLOT FULL

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Korr 15:34 ,

VW Passat C3

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Korr 19:13 ,

AUTO.24 BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT VW BMW AUDI

Histora e veturës

49 300 273 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Korr 13:55 ,

Vetur

Histora e veturës

650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Korr 12:54 ,

Golf 2 1.6 Dizel Fabrikisht Shum i Rujtun +NDRRIM

Histora e veturës

650 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Korr 12:51 ,

shes

Histora e veturës

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Korr 00:28 ,

mercedes w123

Histora e veturës

Viti: 1980
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
06 Korr 20:00 ,

Shitet pasati ne gjendje shum te mir tdi

Histora e veturës

1 111 111 111 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Korr 17:31 ,

Fiat scudo 1.6 benzin/gaz

Histora e veturës

800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Qer 10:53 ,

Peugeot 308

Histora e veturës

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 11:34 ,

Mini Cooper ONE D, 32 mij km, 2017

Histora e veturës

17 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Qer 21:05 ,

ANDROID BOX - MODELE 2020 - RESERVER ME KANALE

Histora e veturës

45 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Qer 11:09 ,

GOLF 7 1.6 TDI I DOGANUAR RKS EKSTRA I RUJTUN 2014

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vetura | Të gjitha | Vetura | Drenas juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione