audi | Drenas | Makina | Vetura

Audi , 541
BMW , 16
Renault , 8
Opel , 4
Peugeot , 4
Acura , 3
MINI , 2
Fiat , 2
Ford , 2
Mazda , 1
Nissan , 1
Kia , 1
Citroën , 1
Alpina , 1
Volvo , 1
Honda , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe audi,kategori Vetura,ose vendndodhje Drenas,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj audi Të gjitha | Vetura | Drenas ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 23:20 ,

opel sintra

Histora e veturës

2 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:18 ,

Kombi T4

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Korr 17:56 ,

Audi 80 cc

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Korr 12:24 ,

Shes audi a4 benzin 1.6rks 5 muj baj edhe ndrrim

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Korr 20:46 ,

Audi 80 cc

Histora e veturës

1 350 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Korr 14:06 ,

Pikap nemo 2011 1.3 Diesel

Histora e veturës

3 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Korr 19:13 ,

AUTO.24 BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT VW BMW AUDI

Histora e veturës

49 300 273 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Korr 09:29 ,

Audi a8

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Korr 19:13 ,

audi a6 1.9 diezell rigjistrim 4 muj

Histora e veturës

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Korr 00:28 ,

mercedes w123

Histora e veturës

Viti: 1980
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
09 Korr 00:13 ,

Shitet

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Korr 19:39 ,

Audi A6 Quattro TDI PDF shitet

Histora e veturës

8 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Qer 21:05 ,

ANDROID BOX - MODELE 2020 - RESERVER ME KANALE

Histora e veturës

45 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 21:15 ,

AUDI A4 2.0 TDI U SHIIIIIIIIITTTTT FLM

Histora e veturës

7 199 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 10:35 ,

Audi 80 1.6 benzin plin 5 muj rks

Histora e veturës

500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Qer 20:21 ,

opel ascona

Histora e veturës

440 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Qer 19:54 ,

Ndrrohen dy vetura ne gjendje perfekte

Histora e veturës

77 777 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Maj 23:42 ,

audi 80 1.9 dizell .

Histora e veturës

950 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 22:38 ,

Shitet audi 80 1.6 benzin ne gjendje te mirë

Histora e veturës

450 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Maj 20:37 ,

Shes audi 80 1.8

Histora e veturës

699 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
22 Maj 11:00 ,

Audi A6

Histora e veturës

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Maj 11:17 ,

SHES KOMBIN T4 URGJENT RIGJISTRIM 10 MUJ 1.9 ME TURBO

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Maj 18:45 ,

SHES KOMBIN T4 URGJENT RIGJISTRIM 10 MUJ 1.9 ME TURBO

Histora e veturës

2 400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Maj 16:24 ,

Audi a2

Histora e veturës

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 23:36 ,

FORD TRANSIT KOMBI

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Pri 15:42 ,

Audi a4

Histora e veturës

8 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Pri 23:24 ,

Audi A4 3.0 Quattro

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Pri 20:30 ,

audi a6 s6 3.0 v6 quattro viti 04 bojm ndrrim

Histora e veturës

6 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Pri 16:11 ,

Audi A4

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Pri 19:35 ,

shitet audi a3

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Pri 11:07 ,

Shitet audi 80

Histora e veturës

370 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Pri 09:40 ,

Shitet Audi A3 2008 Ne gjendje shume te mire

Histora e veturës

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Pri 12:57 ,

Shes ose nderroj

Histora e veturës

7 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Pri 08:26 ,

Audi A6 2.0 Automatik 2008

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Pri 20:18 ,

Audi A3 Automat

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Pri 18:59 ,

audi a6 s6 3.0 v6 quattro viti 04 bojm ndrrim

Histora e veturës

6 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Pri 10:02 ,

Shes Audi 80 benzin pline - Nderrim me pikap

Histora e veturës

550 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 23:43 ,

Ushitt *FLM*

Histora e veturës

5 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Mar 15:20 ,

Shes ose nderroj

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Mar 14:12 ,

Audi A6

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Mar 09:58 ,

audi

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Mar 20:51 ,

audi a6 3.0 v6 quattro viti 04 bojm ndrrim

Histora e veturës

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Mar 22:04 ,

audi a6 3.0 v6 quattro viti 04 bojm ndrrim

Histora e veturës

6 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Mar 09:28 ,

Audi 80 Extra e ruajtur Disel

Histora e veturës

800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj audi | Të gjitha | Vetura | Drenas juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione