golf 6 | Drenas | Makina | Vetura

Audi , 12
Opel , 5
BMW , 5
Fiat , 2
Citroën , 2
Honda , 2
Kia , 1
Acura , 1
Peugeot , 1
Ford , 1
Renault , 1
Jeep , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 6,kategori Vetura,ose vendndodhje Drenas,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf 6 Të gjitha | Vetura | Drenas ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:19 ,

Jeep cheroker tdi rks 91 4x4

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:20 ,

opel sintra

Histora e veturës

2 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:18 ,

Kombi T4

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Korr 10:52 ,

Golf 6 GTD

Histora e veturës

10 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 08:51 ,

Golf.6.Automatik.Dsg.1.6.Viti.2010.viber.+38344285065

Histora e veturës

7 299 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Korr 20:46 ,

Audi 80 cc

Histora e veturës

1 350 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Korr 19:13 ,

AUTO.24 BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT VW BMW AUDI

Histora e veturës

49 300 273 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Korr 08:47 ,

Golf 6 2.0 tdi DSG ( model 2012)

Histora e veturës

8 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Korr 09:58 ,

Golf 7 Rline 2.0 TDI Full Extra

Histora e veturës

12 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 00:28 ,

mercedes w123

Histora e veturës

Viti: 1980
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
29 Qer 10:58 ,

Shes

Histora e veturës

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Qer 11:09 ,

GOLF 7 1.6 TDI I DOGANUAR RKS EKSTRA I RUJTUN 2014

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 12:28 ,

GOLF 6 DSG. PA DOGAN

Histora e veturës

8 150 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Qer 20:21 ,

opel ascona

Histora e veturës

440 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Qer 10:26 ,

Passat B6 2.0

Histora e veturës

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Qer 19:54 ,

Ndrrohen dy vetura ne gjendje perfekte

Histora e veturës

77 777 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Qer 00:09 ,

Shitet

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Qer 00:01 ,

Golf 6 1.6

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 19:40 ,

golf 6 2010

Histora e veturës

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Maj 21:06 ,

Golf 4 edition

Histora e veturës

4 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Maj 13:43 ,

Golf 6

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Maj 10:56 ,

Golf 7 Rline 2.0 TDI 2014 FULL EXTRA

Histora e veturës

12 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 23:36 ,

FORD TRANSIT KOMBI

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 13:44 ,

Shes GOLF 7 RLINE 2.0 TDI 2014 FULL EXTRA

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 08:49 ,

Golf 6 GTI

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 20:30 ,

audi a6 s6 3.0 v6 quattro viti 04 bojm ndrrim

Histora e veturës

6 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Pri 10:06 ,

Shes GOLF 7 RLINE 2.0 TDI FULL EXTRA

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 13:32 ,

Golf 6 2.0 DSG automatik pa dogan

Histora e veturës

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Pri 10:37 ,

Shes Golf 6 2.0 TDI RKS Manual 6+R

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Pri 17:20 ,

Shitet golf 6 2.0 dsg

Histora e veturës

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 15:35 ,

Golf 6

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Mar 17:16 ,

Golf Automatik viti 2001

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Mar 12:32 ,

Shitet ose nderrohet

Histora e veturës

60 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Mar 09:52 ,

Golf 7 Rline 2.0 TDI 2014 Full Extra

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 20:51 ,

audi a6 3.0 v6 quattro viti 04 bojm ndrrim

Histora e veturës

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Mar 22:04 ,

audi a6 3.0 v6 quattro viti 04 bojm ndrrim

Histora e veturës

6 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Mar 12:21 ,

Golf 6 2.0 Tdi rks 11 muaj 2010 U SHIIIIITTT FLM

Histora e veturës

7 550 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 16:01 ,

GOLF 6 DSG PA DUGAN

Histora e veturës

6 850 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Mar 22:38 ,

Audii a6 3.0 v6 quattro 4x4 2004

Histora e veturës

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Shk 08:33 ,

Golf.6.dizel.1.6.Viti.2010.Regjistrim.6.Muj.

Histora e veturës

6 450 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Shk 22:40 ,

Shes golf 6 plus Automatik 2012

Histora e veturës

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Shk 08:42 ,

Golf 6 Plus 2010

Histora e veturës

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf 6 | Të gjitha | Vetura | Drenas juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione