pasat | Drenas | Makina | Vetura

Audi , 10
Opel , 6
BMW , 4
Peugeot , 4
Ford , 2
Acura , 1
Citroën , 1
Ferrari , 1
Fiat , 1
Honda , 1
Lada , 1
Renault , 1
Ssangyong , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe pasat , kategori Vetura , ose vendndodhje Drenas , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj pasat Të gjitha | Vetura | Drenas ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 12:22 ,

opel sintra

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:04 ,

T4 2.5 tdi me klim tek kabin

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:58 ,

Kombi T4

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 17:26 ,

Bejm lyerjen e brendshme e te jashtme te OBJEKETVE-NDERTESAV

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Shk 22:27 ,

Mercedes 123 300

Viti: 1984
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Shk 22:26 ,

opel ascona

440 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Shk 22:26 ,

Opel kadett

Viti: 70-at
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Shk 20:04 ,

pasat 2 diezell 1.9 turo rigjistrim 5 muj qmimi 1200

1 200 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Shk 16:35 ,

Pasat 1.9 tdi

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Shk 22:23 ,

T4 2.5 tdi me klim 5 ulse i doganuar

3 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 17:59 ,

Pasat

Viti: 2015
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Shk 21:27 ,

pasat karavan

1 100 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Jan 18:39 ,

Ushitt *FLM*

5 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Jan 10:30 ,

Pasat 3c

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Jan 15:19 ,

Pasat

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 20:45 ,

Shitet VW PHAETON 5.0 V10

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Jan 10:29 ,

Pasat

Viti: 2015
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Jan 22:20 ,

Sprinter 211 me dogan

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Jan 05:10 ,

SHITET PASSAT 4 1.9 TD-I 1 VIT REXHISTRIM

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Dhj 09:58 ,

pasat 4 diezell 1.9 rigjistrim 1 vit

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Dhj 12:09 ,

Pasat 1.8 b 2002

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 21:32 ,

Pasat

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Tet 18:17 ,

pasat plin benzin

450 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Tet 17:56 ,

Pasat plin benzin

450 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Tet 14:03 ,

Pasat automatik

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Tet 23:35 ,

T4 2.5 tdi

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Tet 09:01 ,

VW Passat dizel

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 19:51 ,

OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI RKS 11 MUAJ 2006 U SHIIT FLM

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 14:33 ,

Ushitt *FLM*

5 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
08 Sht 12:20 ,

Pasat TDI-DI e kuqe

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Gush 22:53 ,

FORD TRANSIT KOMBI

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Gush 14:50 ,

Shes veturen Pasat 1.9 TDI. DI të kuqe

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Gush 12:47 ,

Audi A6

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Gush 15:50 ,

VW Passat dizel

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Gush 12:26 ,

Pasat plin benzin

370 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Gush 17:49 ,

Shitet pasat 1.9 dizel

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Gush 11:15 ,

Pasat

480 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Gush 21:29 ,

Pasat 1.9-Tdi, viti 2000- rks-1 vit

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Qer 21:05 ,

Pasat 3C 2.0 2006 Automatik Dsg

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Qer 20:17 ,

Pasat 3c 2.0 2006 Automatik Dsg

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Qer 21:03 ,

Bmw 520d viti 2006

7 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 09:33 ,

Shitet - ndrrohet Pasat 1.9 tdi

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Qer 19:22 ,

Pjes per keto vetura

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Maj 22:01 ,

Pjes per keto vetura

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Maj 17:41 ,

Vw Pasat 1.9 tdi

890 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Pri 14:21 ,

Audi a4 dhe honda civic i drroj me vetur me re

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Pri 23:29 ,

Audi a4 2.5 dizell Honda civic 1.4 benxin 2009

123 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Pri 18:20 ,

Shitet ndrrohet 1.9 tdi pa dogan

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 35 000 - 39 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj pasat | Të gjitha | Vetura | Drenas juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim