Audi 80 | Ferizaj | Makina | Vetura

Audi , 516
Opel , 16
BMW , 12
Peugeot , 10
Fiat , 7
Ford , 6
Citroën , 4
Renault , 4
Mazda , 3
Nissan , 3
Alpina , 2
Volvo , 2
Toyota , 1
MINI , 1
Suzuki , 1
Wiesmann , 1
Škoda , 1
Acura , 1
Aixam , 1
Daihatsu , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi 80,kategori Vetura,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Audi 80 Të gjitha | Vetura | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 16:50 ,

Mercedes-Benz GLK 320 CDI 4Matic

10 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:46 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005

2 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:45 ,

SHES PIKAPIN PEUGEOT 2.0 HDI RKS 4 MUJ NE PERFECT GJENDJE

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:45 ,

BMW X5 X DRIVE M PACKET GJENDJE PERFECETE

13 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:45 ,

PIKAP CITROEN JUMPY 1.9 D 3 ULSE REGJISTRIM 11 MUJ

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:45 ,

Shitet pikap fiat doblo rks 1 vit bojm nrrim me kamjonet

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:53 ,

Audi A6 Sline 3.0 Biturbo 320ps Quattro KM 133mi t’garantune

33 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:50 ,

GJIP MAZDA CX7 ,VITI 2011,4X4 AWD

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:49 ,

VOLVO V50 ,MANUAL 2.0 DIESEL,6 MUJ RKS

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:38 ,

shitet shkoda Fabia 1.4 Diesel vp 2015 ,rks 1 vit

8 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:34 ,

Shitet Volvo V50 ,2.0 Diesel ,rks 6 muj

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:39 ,

Shes2 par goma per audi per gollf 14 te reja dimrit jon

Viti: 1990
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 02:07 ,

Pezho partner

2 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:03 ,

Audi A4 2.5Tdi v6 2006

6 499 EUR

Sot 01:19 ,

Audi 80 9 muj rks

850 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:20 ,

Nissan pixo

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 18:19 ,

Fiat punto 12. Evo 16v i doganuar

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:18 ,

Renault megane 1.5 dci

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:17 ,

Opel meriva 1.7 cdti cosmo i doganuar

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:16 ,

Renault scenik 1.5 dci automatik i doganuar

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:15 ,

Corsa 1.4 b automatik 16v facelift i doganuar

7 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:15 ,

Astra 1.7 cdti i doganuar

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:14 ,

Golf Vll 2.0 tdi highline automatik led-xenon-bi-xenon

13 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:14 ,

AUDI A3 2.0 TDI FACELIFT 2010 ME DOGANË DHE HOMOLOGIM

9 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:14 ,

AUDI Q5 2.0T BENZIN AUTOMATIK 2011 179.000KM

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:57 ,

Fiat sedici diesel 1.9 4X4

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:48 ,

Peugeot Bipper 1.4 2008

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Pri 18:43 ,

AUDI A3 2.0 TDI MANUAL ME DOGANË TE PAGUAR

9 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 13:24 ,

Golf 6 2.0tdi GTD DSG 215PS 2010

10 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 07:32 ,

Fasader / Gipser (punojm edhe mallterin)

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Pri 07:31 ,

Moler Profesional- ngjyrosje,dekorime,knauf etj.

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Pri 07:28 ,

Lyerja e brendshme dhe te jashtme te OBJEKTEVE-NDERTESAVE

Viti: 2007
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
09 Pri 07:28 ,

Fasader/Gipser/Mallter/Knauf/Ngjyrosje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Pri 07:27 ,

Fasader / Gipser (punojm edhe mallterin)

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
09 Pri 07:27 ,

Moler Profesional - Mallter,Fasad,Gips,Ngjyrosje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Pri 07:26 ,

MOLER PROFESIONAL NGJYROSJE RINOVIME ETJ.

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
09 Pri 07:25 ,

Moler Profesional - Mallter,Fasad,Gips,Ngjyrosje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Pri 07:25 ,

Lyejm shtepi dhe objekte me glet dhe fasad

Viti: 2010
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
09 Pri 07:24 ,

FASADER MALLTER,RENOVIME, KNAUF , GLET, NGJYROSJE

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Pri 07:24 ,

Moler Profesional- ngjyrosje,dekorime,knauf etj.

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Pri 07:23 ,

Bejm lyerjen e shtepive dhe objetkeve me mallter

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Pri 07:22 ,

FASADER, MALTER, RENOVIM KNAUF , GLET, NGJYROSJE

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Pri 07:22 ,

Moler Profesional- ngjyrosje,dekorime,knauf etj.

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Pri 07:20 ,

MOLER PROFESIONAL NGJYROSJE RINOVIME ETJ.

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Pri 10:38 ,

Mercedes Benz e220 CDI Blueefficiency automatik RKS

11 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Pri 10:14 ,

Audi 80 1.8i

550 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Mar 19:29 ,

shitet audi 80 turbo dizell hipotek

550 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
31 Mar 16:14 ,

Nissan KingCab 2.5 Diesel 1997

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Mar 17:31 ,

Shitet Peugeot 308 1.6 HDI -2008

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Audi 80 | Të gjitha | Vetura | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione