BMW 320 | Ferizaj | Makina | Vetura

BMW , 246
Audi , 36
Opel , 18
Peugeot , 10
Ford , 7
Citroën , 6
Fiat , 5
Renault , 4
Mazda , 2
Nissan , 2
Toyota , 1
Lotus , 1
Suzuki , 1
Wiesmann , 1
Rover , 1
Smart , 1
Daihatsu , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe BMW 320,kategori Vetura,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj BMW 320 Të gjitha | Vetura | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:31 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005

2 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:31 ,

BMW X5 X DRIVE M PACKET GJENDJE PERFEKTE MUNSI NRRIMI

12 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:25 ,

Bmw 320

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 18:57 ,

SHITET BMW 320 D, F30 AUTOMATIK

14 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:55 ,

Citroen Jumper 2.2hdi

5 350 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:58 ,

Shiten pjes per Citroen Jumpy

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 11:24 ,

Audi A4 B7 2.0tdi Automatik FullOpsione

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:42 ,

BMW 320d M-SPORTPAKET AUTOMATIK XDRIVE

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 07:22 ,

MOLER PROFESIONAL NGJYROSJE RINOVIME ETJ.

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 07:20 ,

Fasader / Gipser (punojm edhe mallterin)

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 07:19 ,

Moler Profesional- ngjyrosje,dekorime,knauf etj.

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 07:18 ,

Lyerja e brendshme dhe te jashtme te OBJEKTEVE-NDERTESAVE

Viti: 2007
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 07:16 ,

Fasader/Gipser/Mallter/Knauf/Ngjyrosje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 07:16 ,

Moler Profesional - Mallter,Fasad,Gips,Ngjyrosje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 07:15 ,

MOLER PROFESIONAL NGJYROSJE RINOVIME ETJ.

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 07:14 ,

Bejm lyerjen e shtepive dhe objetkeve me mallter

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 07:13 ,

Moler Profesional - Mallter,Fasad,Gips,Ngjyrosje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 07:07 ,

Lyejm shtepi dhe objekte me glet dhe fasad

Viti: 2010
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 07:07 ,

Fasader / Gipser (punojm edhe mallterin)

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 07:06 ,

FASADER MALLTER,RENOVIME, KNAUF , GLET, NGJYROSJE

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 07:06 ,

Moler Profesional- ngjyrosje,dekorime,knauf etj.

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 07:05 ,

FASADER, MALTER, RENOVIM KNAUF , GLET, NGJYROSJE

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 07:04 ,

Moler Profesional- ngjyrosje,dekorime,knauf etj.

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Maj 19:36 ,

BMW 320D XDRIVE 184 PS Automatik me Dogan -2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 18:43 Shitorja ,

BMW 320 d X_Drive * facelift *

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Maj 18:43 Shitorja ,

BMW 320 D Diesel Steptronic

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 17:04 ,

BMW 320 dizell viti 2002 rks 10 muaj

4 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 14:04 ,

Bmw 320 D f30 Automatik - 2013 / I Doganuar

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 10:33 ,

Peugeot 207 1.6 e-hdi i doganuar 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 10:32 ,

Golf Vll 2.0 tdi highline automatik led-xenon-bi-xenon

13 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 10:31 ,

Corsa 1.4 b automatik 16v facelift i doganuar

7 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Maj 10:30 ,

Astra 1.7 cdti i doganuar

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 10:28 ,

Opel meriva 1.7 cdti cosmo i doganuar

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Maj 10:27 ,

Fiat punto 12. Evo 16v i doganuar

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Maj 10:25 ,

Renault megane 1.5 dci

4 999 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 20:04 ,

Shes bmw delfin

1 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Maj 22:19 ,

Vw Toaureg 3.0tdi 4Motion FullOpsione 2012

15 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Pri 16:01 ,

Opel Combo 1.7 Diesel Viti 2006

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 14:06 ,

Bmw 320 f30

13 333 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 12:46 ,

Diska anllaser golf 5

30 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Pri 11:11 ,

caddy 1.9 tdi 2008 me klim

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 15:59 ,

Bmw 320d

3 250 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 10:55 ,

Vw Golf 6 2.0tdi GTD DSG 215Ps SoundSystem

10 799 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 20:56 ,

BMW 320 D

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 10:31 ,

BMW 320 AUTOMATIK 2013

14 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 02:07 ,

Pezho partner

2 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 02:03 ,

Audi A4 2.5Tdi v6 2006

6 499 EUR

09 Pri 13:24 ,

Golf 6 2.0tdi GTD DSG 215PS 2010

10 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 18:54 ,

Bmw 320 CL Personal Edition

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj BMW 320 | Të gjitha | Vetura | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione