Bmw | Ferizaj | Makina | Vetura

BMW , 1724
Audi , 68
Opel , 45
Peugeot , 20
Ford , 14
Renault , 13
Citroën , 9
Fiat , 9
Mazda , 6
MINI , 5
Seat , 4
Nissan , 3
Rover , 3
Acura , 2
Alpina , 2
Daihatsu , 2
Porsche , 2
Škoda , 2
Toyota , 2
Aixam , 1
Artega , 1
Bentley , 1
Chevrolet , 1
Hyundai , 1
Jaguar , 1
Kia , 1
Lotus , 1
Smart , 1
Suzuki , 1
Trabant , 1
Wiesmann , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bmw , kategori Vetura , ose vendndodhje Ferizaj , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Bmw Të gjitha | Vetura | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 01:21 ,

Bmw e30 Per merakli bej ndrrim

4 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:43 ,

Mercedes-Benz GLK 320 CDI 4Matic

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:37 ,

BMW 320i 1 vite RKS

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:01 ,

Bmw 118d 2.0 diesel model 2014 ME DOGAN ..( Ndrrim )..

10 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:11 ,

Truall ne shitje

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:10 ,

Truall ne shitje

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:09 ,

Truall ne shitje

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:40 ,

Shitet BMW 316

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:33 ,

Ndrrohet me vetur që ka 7 ulse, X5,Q7,etj

19 900 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:32 ,

BMW 530D AUTOMATIK e doganur full

14 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:14 ,

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI VW BMW AUDI GOLF

14 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 19:08 ,

Blej Audia pa dogan , Anglez - Per pjes

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:07 ,

BLEJ GOLF 5 , PA DOGAN

2 222 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 19:03 ,

Blej vetura pa dogan- Per pjese

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:33 ,

Blej gjitha llojet e OPEL pa dogan- Per pjese

999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:33 ,

BLEJ GOLFA 4 DHE 5 PA DOGAN--- PER PJES

1 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 18:32 ,

Blej te gijtha llojet e veturave pa dogan

2 333 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 18:32 ,

BLEJ VETURA PA DOGAN - PER PJES

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:31 ,

Blej te gjitha llojet e veturave pa dogan per PJES

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:28 ,

Bmw 528i Rks viti 98 Gjendje te mir por marakli ��

2 999 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:17 ,

shitet shkoda Fabia 1.4 Diesel vp 2015 ,rks 1 vit

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 18:08 Shitorja ,

BMW 320d 140 KW 187 PS Automatik

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 18:04 ,

BMW 520D XDRIVE FACELIFT

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:21 ,

SHES PIKAPIN OPEL COMBO 1.7 DTI 2004 = 2.150 euro

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:21 ,

BMW X5 3.0D XDRIVE M packet REGJISTRIM FIKS 1 VIT

13 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:20 ,

Bmw

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:16 ,

Shkoda fabia 1.2 tsi facelift automatik i doganuar 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 17:15 ,

Peugeot 508 sw 20e-hdi allure automatik i doganuar2012

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:13 ,

Renault megane 1.5 dci

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:36 ,

GJIP MAZDA CX7,VP 2011,4X4,8 MUAJ RKS

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 15:53 ,

BMW.disel 20.me 6 shpejtsi viti 2011.rks 1 vit full opcion

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 15:35 Shitorja ,

BMW X5 3.0d x-Drive Facelift

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:35 Shitorja ,

BMW GT 530d -Automatik

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:35 Shitorja ,

BMW 525d X-drive M-sport

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 15:34 Shitorja ,

BMW X3 20d x-Drive

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:34 Shitorja ,

BMW X5 30d x-Drive 7ulse

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:34 Shitorja ,

BMW GT 530d M-sport

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:34 Shitorja ,

BMW X1 20d x-Drive Facelift

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:04 ,

Fiat sedici diesel 1.9 4X4

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:55 ,

BMW 2002

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 12:54 ,

BMW 2002

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 12:30 ,

Pezho Bipper 1.4 2008

2 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:22 ,

Audi a3 2.0 tdi facelift i doganuar 2010

8 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:39 ,

Peugeot 607 facelite 2.7 dizel automatik 2008

4 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:34 ,

BMW e46

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:24 ,

BmW 318 E 46

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:16 ,

BMW X1 20D AUTOMATIK •X LINE• 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:14 ,

BMW X5 M50D •M SPORT• 381PS X DRIVE

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bmw | Të gjitha | Vetura | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

BMW bmw x5 Bmw 320 bmw Bmw Bmw 530 bmw BMW Bmw BMW X6

Në fillim