Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Bo | Ferizaj | Makina | Vetura

Opel , 9
BMW , 4
Ford , 2
Audi , 1
Nissan , 1
Peugeot , 1
Renault , 1
Škoda , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bo,kategori Vetura,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Bo Të gjitha | Vetura | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

28 Maj 10:16 Vetura , Ferizaj

Shes vektra 7muj Rks

750 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Dhj 13:09 Vetura , Ferizaj

Shitet Ford mondeo 2.0 ddci viti 2002

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Tet 17:37 Vetura , Ferizaj

Nissan Juke

7 500 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Mar 22:39 Vetura , Ferizaj

SHES PIKAPIN GJENDJE TE REGULLT 1.5DCI

2 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Tet 09:16 Vetura , Ferizaj

Opel Astra1.6 benzin 2011Boj ndrrim

4 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Gush 20:48 Vetura , Ferizaj

Mercedes CLS 350 AMG LINE

19 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Gush 16:16 Vetura , Ferizaj

I SHITUR Passat 3c R-Line 2.0 TDI 4 Motion DSG

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Gush 15:27 Vetura , Ferizaj

VW Passat 3c 2.0 TDI 4 MOTION Automatik DSG

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Dhj 17:25 Vetura , Ferizaj

OPEL ANTARA

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 08:18 Vetura , Ferizaj

Shes touran 2005 1.9 TDI MANUAL 6 shpejtesi

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Sht 13:36 Vetura , Ferizaj

Opel corsa

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Mar 14:29 Vetura , Ferizaj

Vento 1.9dizell

1 650 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 01:04 Vetura , Ferizaj

shes opel astra 1.3 cdti

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Shk 22:50 Vetura , Ferizaj

Shes opel vectra b

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Dhj 02:42 Vetura , Ferizaj

golf 4 tDI 85 cv 5 muaj rks High Line

6 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Nën 11:16 Vetura , Ferizaj

Shitet golf 6 2.0 automatik dizel

9 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 22:34 Vetura , Ferizaj

BMW 530D F10

22 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Sht 04:06 Vetura , Ferizaj

Opel Meriva 1.7 cd(ti) tkuqe

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Sht 00:36 Vetura , Ferizaj

ford ka ( sa u doganu)

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
02 Sht 14:20 Vetura , Ferizaj

Shitet bmw benzin

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Gush 12:05 Vetura , Ferizaj

Opel zafira

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Qer 17:09 Vetura , Ferizaj

AUDI A3 2.0 TDI 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
13 Pri 00:36 Vetura , Ferizaj

Shitet golfi

7 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Pri 14:23 Vetura , Ferizaj

Opel caddy

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Mar 22:46 Vetura , Ferizaj

Mercedes B 200 CDI Automatk

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Mar 11:58 Vetura , Ferizaj

mercedezi

Viti: 1985
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Shk 19:24 Vetura , Ferizaj

Touran 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Sht 20:49 Vetura , Ferizaj

Shitet pezho 407 1.8 benzin viti 2005

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 19:08 Vetura , Ferizaj

Shitet Golf Plus full ekstra

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Sht 09:34 Vetura , Ferizaj

Shitet golf plus

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Korr 17:31 Vetura , Ferizaj

VW Golf 4 TDI -98

3 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 18:32 Vetura , Ferizaj

Bmw E46 325i

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Mar 20:20 Vetura , Ferizaj

mercedes

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 08:56 Vetura , Ferizaj

xpes

7 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 19:44 Vetura , Ferizaj

Skoda octavia u shit

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 23:58 Vetura , Ferizaj

Bmw 320i Benzin Plin 2.0 -84.

650 EUR

11 Shk 10:27 Vetura , Ferizaj

u shit flm merrjep

650 EUR

10 Shk 10:38 Vetura , Ferizaj

GOLF 4 tdi me 3tkuqe -03

5 200 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bo | Të gjitha | Vetura | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

bojler Bobcat bosch Bora Bora Bora bora bora Bora Bora

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione