Golf | Ferizaj | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 5002
Audi , 100
Opel , 80
BMW , 48
Ford , 33
Peugeot , 25
Fiat , 21
Renault , 19
Citroën , 14
Acura , 13
Nissan , 12
Alpina , 9
Volvo , 7
Aixam , 7
MINI , 6
Škoda , 5
Seat , 4
Mazda , 3
Suzuki , 3
Grecav , 3
GMC , 3
Kia , 2
Cadillac , 2
Rover , 2
Bugatti , 2
Dodge , 2
Artega , 2
Smart , 2
Jeep , 2
Bentley , 2
Toyota , 1
Chrysler , 1
Lotus , 1
Wartburg , 1
Zastava , 1
Wiesmann , 1
Hyundai , 1
Jaguar , 1
Ssangyong , 1
Saab , 1
Trabant , 1
Daihatsu , 1
KTM , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf ,kategori Vetura,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf Të gjitha | Vetura | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 18:46
Linku:
Shitorja ,

VW Golf 7 – 2.0 TDI

9 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 21:25 ,

Mercedes-Benz GLK 320 CDI 4Matic

10 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:19 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005

2 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:19 ,

BMW X5 X DRIVE M PACKET GJENDJE PERFEKTE MUNSI NRRIMI

12 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:18 ,

SHES PIKAP FIAT DOBLO 1.3 JTD 2008 RKS

1 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:10 ,

vw golf 3 1.9 dizell rks deri ne fund qershorit 92

1 400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:09 ,

Golf 7 2.0 Tdi BlueMotion

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:13 ,

Shitet VW Golf 6 2.0 TDI BlueMotion 6 Shpejtsi

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:11 ,

VW GOLF VI

7 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:04 ,

SHES GOLF 7 1.6 TDI AUTOMATIK VITI 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:47 ,

Golf 7 2.0 tdi Higline Automatik me dogan te paguar

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:46 Shitorja ,

VW Golf 7 – 2.0 TDI

9 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:53 ,

SHES GOLF 4 1.9 DIZEL rks 5 muj

33 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:26 ,

Shitet

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:14 Shitorja ,

Golf 7

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:10 ,

Golf 7 GTD

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:20 ,

Golf V

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:15 ,

Shitet Vetura Golf 6 2.0 TDI Viti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:17 ,

VW Golf 6 COMFORLINE 2.0TDI

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:11 ,

VW Golf 7 2.0 TDI Bluemotion 6 Shpejtsi *HIGHLINE* -2013

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:10 ,

VW Golf 6 1.6 TDI Bluemotion *Trendline* RKS (7 Muaj) -2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:08 ,

Golf 4 1.6 044143279

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:03 ,

Golf 7 2.0 Sportvan Longe Bluemotion 2016

1 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:35 ,

Shes ose ndrroj veturen Citroen C4

3 700 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:46 ,

golf 6 1.6 tdi iposa arudhur nga jasht

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:23 ,

Golf 1.6 miniturbo. Disel

1 800 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:08 ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV ➜

1 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 11:41 ,

Golf Vll 2.0 tdi highline automatik led-xenon-bi-xenon

13 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:40 Shitorja ,

Golf 5 2.0 Automatik DSG rks 5 muj

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:36 ,

Opel meriva 1.7 cdti cosmo i doganuar

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:33 ,

Renault megane 1.5 dci

4 999 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:17 ,

Amortizera koni

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:11 ,

Golf 3 1.9 Turbo dizel RKS 10 muaj

1 550 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:36 ,

VW GOLF 6 1.6 DIZEL 2011 I DOGANUAR

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:31 Shitorja ,

GOLF 7 2.0 TDI AUTOMATIK DSG

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:31 ,

Vw Golf 7 1.6 Tdi Automatik / i Doganuar

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:30 Shitorja ,

GOLF 7 1.6 TDI Automatik * Facelift *

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:30 ,

GOLF 6 AUTOMATIK DSG 2012 I DOGANUAR

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:30 Shitorja ,

GOLF 7 1.6 TDI SPORTSVAN AUTOMATIK DSG

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:29 Shitorja ,

GOLF 7 2.0 TDI MANUAL

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:28 Shitorja ,

GOLF 7 2.0 TDI Sportsvan ( DSG )

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:28 Shitorja ,

GOLF 7 2.0 GTI TSI * Performance *

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:20 ,

Golf 6 1.6 TDI DSG * Highline *

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 09:22 ,

Shes golf 4 =1.9 tdi 74 kw 2001

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:01 ,

Golf 7 TDI 2014

9 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:35 ,

Audi A4 B7 2.0tdi Automatik FullOpsione 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:08 ,

Shes golf 3 urgjen ose bej ndrrim me 2

1 600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:56 ,

Shes Golf 5 dizel 1.9 tdi

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 06:25 ,

Golf 3 1.8 Benzin RKS

1 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Maj 22:59 ,

Golf 2 1,9

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Maj 21:04 ,

BLEJ VETURA PA DOGAN - PER PJES

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf | Të gjitha | Vetura | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • golf 4 në kategorinë Vetura | Lancia
  • golf 6 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | B-Class
  • Golf 4 në kategorinë Vetura | BMW | M-modele
  • golf 3 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | T4
  • Golf 5 në kategorinë Vetura | Acura
  • Golf 5 në kategorinë Vetura | Fiat | Punto
  • Golf 4 në kategorinë Vetura | Hyundai | Santa Fe
  • Golf 4 në kategorinë Vetura | Suzuki | Vitara
  • Golf 2 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Fox
  • Golf 6 në kategorinë Vetura | Renault | Espace

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione