Golf 6 | Ferizaj | Makina | Vetura

Audi , 57
BMW , 22
Opel , 17
Citroën , 10
Peugeot , 10
Ford , 10
Fiat , 8
Nissan , 3
Mazda , 2
MINI , 2
Seat , 2
Alpina , 2
Volvo , 2
Renault , 2
Lotus , 1
Suzuki , 1
Cadillac , 1
Wiesmann , 1
Škoda , 1
Acura , 1
Dodge , 1
Jeep , 1
GMC , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 6,kategori Vetura,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 6 Të gjitha | Vetura | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:28 ,

SHES KOMBIN E TIPIT WOLKSWAGEN LT 2.8 TDI

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:28 ,

KOMBIN PEZHO BOXER 2.8 HDI GJENDJE PERFECTE I ARDHUR NGA CH

Histora e veturës

2 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:28 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005

Histora e veturës

2 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:27 ,

VW PASSAT 2.0TDI BLUEMOTION R line 2014 NDRRIM I MUNDSHEM

Histora e veturës

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:27 ,

SHES PIKAPIN FIAT DOBLO 1.9JTD RKS I SKADUN

Histora e veturës

1 550 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:00 ,

SHES GOLF 6 2.0 TDI GTD AUTOMATIK ME DOGAN

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:07 ,

Peugeot partner 1.6hdi

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:06 ,

Mazda mpv 2.0 dizell

Histora e veturës

2 400 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:03 ,

Shitet Golf 6 2011

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:34 ,

Shes Golf 6 1.6 TDI Dsg Me Dogan 2012

Histora e veturës

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:43 ,

VW GOLF 6 ( VI ) 1.6 TDI * Dogan te Paguar *

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:43 ,

VW GOLF 6 1.6 TDI * Dogan te Paguar *

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:20 ,

Shkoda fabia 1.2 tsi facelift automatik i doganuar

Histora e veturës

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:20 ,

Golf 3 GTI 045693540

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:19 ,

Fiat punto 12. Evo 16v i doganuar

Histora e veturës

4 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:19 ,

Opel corsa 1.4 16v facelift benzin automatik

Histora e veturës

7 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:14 ,

Golf 4 rks 11 muj 045693540

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:54 ,

VW Golf 6 diesel i doganur Me rks

Histora e veturës

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:07 ,

Fellne 17

Histora e veturës

220 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 14:20 ,

Peugeot 508 sw 20e-hdi allure automatic me rks

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:19 ,

Ford ka 1.2 benxin rks viti 2012

Histora e veturës

3 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:56 ,

SHES GOLF 6 DIZEL 1.6 VITI 2012 I SAPO DOGANUAR

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:19 ,

Golf 6 1.4 Tsi Automatik me dogan prej Zvicrres

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:11 ,

golf 6 1.6 tdi 190mij klm me dogan homologim

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Sht 15:15 ,

Shitet VW Golf 6 2.0 TDI BlueMotion 6 Shpejtsi

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 17:42 ,

Shitet nissan terrano 2

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Sht 11:14 ,

Golf6

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Sht 16:38 ,

Shitet

Histora e veturës

4 300 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Sht 15:17 ,

Golf6

Histora e veturës

7 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Sht 17:52 ,

Shiten pjes per Citroen Jumpy

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
11 Sht 17:46 ,

Golf 6 1.6 TDI

Histora e veturës

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Sht 10:58 ,

Shes pjes per volvo v40 s40 1998-2004

Histora e veturës

500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
11 Sht 07:55 ,

Golf6

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Sht 22:40 ,

shes golf 6 1.4 benxin 6400 viti 2010

Histora e veturës

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Sht 10:29 ,

Golf 6

Histora e veturës

79 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 6 | Të gjitha | Vetura | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione