Mercedes benz | Ferizaj | Makina | Vetura

BMW , 7
Audi , 5
Peugeot , 3
Opel , 2
Acura , 1
Aixam , 1
Bentley , 1
Daewoo , 1
Ford , 1
Nissan , 1
Ssangyong , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes benz,kategori Vetura,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes benz Të gjitha | Vetura | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 21:55 ,

Mercedes-Benz GLK 320 CDI 4Matic

10 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:31 ,

Mercedes Benz e220 CDI Blueefficiency automatik RKS

11 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:47 ,

Mercedes benz a 180 2.0 dizel 2004 prej zvicre

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:40 ,

Mercedes-Benz C klas 2.2 Cdi rks klim abs esp

2 850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:39 Shitorja ,

Mercedes Benz E-250 CDI 4matic

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:19 ,

Mercedes-benz S320

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:37 ,

Mercedes benz 200 dizell

1 150 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:44 ,

Mercedes Benz e220 CDI Blueefficiency automatik RKS

11 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Maj 00:07 ,

Mercedes benz C klas 2.2Cdi automatik

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Maj 12:02 ,

Shes Mercedes-Benz S-Class

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Maj 12:01 ,

Shes Mercedes-Benz Gle Coupe

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Maj 21:56 ,

Mercedes E320 EVO amerikan full opcion ekstra

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 19:00 ,

SHITET MERCEDES- BENZ C200,- 220 CDI- AUTOMATIK

23 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Maj 16:24 ,

shitet mercedes benz 250D

1 650 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
08 Maj 17:05 ,

Mercedes sprinter

2 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
08 Maj 16:41 ,

Nissan Terrano off road

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
08 Maj 16:41 ,

Kombi T5 1.9 TDI MAX

4 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Maj 16:25 ,

MERCEDES BENZ E220 CDI W212 AUTOMATIC EKZEKUTIV

4 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Maj 23:00 ,

Mercedes C 250 cdi

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 22:49 ,

Mercedes Benz 250 Dizel rks 4 muj

1 850 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Maj 11:35 ,

Mercedes Benz B Class 2.0 Diesel 2008 Automatik RKS 7 Muaj

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 22:31 ,

Komod 65 cm

140 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Maj 19:23 ,

Mercedes Benz Vito 109 CDI

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Maj 19:23 ,

Mercedes Benz Vito 109 CDI

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Maj 14:13 ,

Mercedes Benz cla 200d - 2018 - AMG LINE - FULL OPTION

28 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
30 Pri 11:16 ,

Mercedes benz GLC250 4MATIC

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 09:50 ,

Mercedes benz E290 TD

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Pri 20:13 ,

Mercedes Benz. Avengard

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Pri 12:03 ,

mercedes 300 dizell klim rks 9 muaj

1 200 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 08:01 ,

Mercedes Benz rks

1 700 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Pri 22:07 ,

Mercedes Benz C220

19 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Pri 15:59 ,

Mercedes Benz A200 AMG Line 2.2 diesel i doganuar

13 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 20:19 ,

SHITET MERCEDES BENZ 230E

Viti: 1982
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Pri 23:15 ,

U shit

1 950 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Pri 15:06 ,

MERCEDESS C CLASS 220 RKS

4 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 01:31 ,

Mercedes Benz Vito

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Pri 10:35 ,

Mercedes-Benz 200 Dizell Rks

1 150 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Pri 22:21 ,

Mercedes-Benz

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 10:46 ,

Mercedes 200 Dizell Rks

1 150 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Pri 23:21 ,

Mercedes Benz A170 dizel 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Pri 11:57 ,

Mercedes 200 Dizell Rks

1 150 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Mar 09:10 ,

Mercedes Benz

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Mar 19:06 ,

shitet Mercedes Benz Vito 110 CDI

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Mar 21:02 ,

Shes mercedes

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 10:24 ,

Shes Polo dizel

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 03:42 ,

Mercedes benz 200 dizell

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Mar 22:00 ,

Mercedes benz 250

800 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 20:51 ,

Mercedes benz C-220

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Mar 23:00 ,

Shitet Mercedes-Benz E Class

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes benz | Të gjitha | Vetura | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione