Opel | Ferizaj | Makina | Vetura

Opel , 4051
Audi , 61
BMW , 27
Ford , 21
Peugeot , 14
Renault , 14
Citroën , 8
Fiat , 7
Acura , 6
Nissan , 5
Seat , 4
Alpina , 3
Volvo , 3
Mazda , 2
Toyota , 2
Suzuki , 2
Artega , 2
Jeep , 2
Daihatsu , 2
GMC , 2
Isuzu , 1
MINI , 1
Wartburg , 1
Kia , 1
Wiesmann , 1
Hyundai , 1
Smart , 1
Daewoo , 1
Chevrolet , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opel,kategori Vetura,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Opel Të gjitha | Vetura | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 19:51 ,

opel zafira -shitet ndrrohet me vetur automatik

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:46 ,

shitet opel corsa 1.3 Disel

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:14 ,

Opel Astra J 1.7cdti Facelift me dogan te paguar

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:06 ,

Opel combo 2005 1.7

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:25 ,

SHES OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI AUTOMATIK 2014

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:25 ,

Opel zafira 2.2 dti (diesel) viti 2002 rks 7 muj

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:25 ,

shes opel combo 1.3 cdti 2007

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:52 ,

Shes Opel Zafira 2.0 Dti Rks 2003

Histora e veturës

2 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:31 ,

Opel Astra J

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:13 ,

Opel meriva 1.7 cdti

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:08 ,

Opel Astra

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:10 Shitorja ,

Opel Zafira 1.7 CDTI 7 Ulse

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:02 ,

Opel Astra 2.0 dizell ecotek

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 13:01 ,

Opel corsa 1.3 cdti - Eco flex

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:29 ,

Citroen berlingo 1.4b 2007 ndrrim me kerr

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:31 ,

VW PASSAT 2.0TDI BLUEMOTION R line 2014 NDRRIM I MUNDSHEM

Histora e veturës

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:31 ,

opel corsa

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:13 ,

Golf Vll 2.0 tdi highline automatik led-xenon-bi-xenon

Histora e veturës

13 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:05 ,

Peugeot 208 1.4 e-hdi automatik i doganuar

Histora e veturës

7 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:05 ,

Astra 1.7 cdti i doganuar 2011

Histora e veturës

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:04 ,

Corsa 1.3 cdti facelift i doganuar 2012

Histora e veturës

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:03 ,

Fiat punto 12. Evo 16v i doganuar

Histora e veturës

4 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:33 ,

opel corsa B 1.4 benzin rks 6 muaj 94

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 07:31 ,

SHES PIKAP FORD CONECT 1.8 TDCI RKS 6MUJ

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:24 ,

SHES OPEL ZAFIR 1.7 CDTI DIZEL VITI 2012 I SAPO DOGANUAR

Histora e veturës

6 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:12 ,

SHES OPEL ASTRA j 1.7 DIZEL 6 SHPEJTSI ME DOGAN

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:12 ,

SHES OPEL ASTRA j 1.7 DIZEL 6 SHPEJTSI ME DOGAN

Histora e veturës

67 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:12 ,

SHES OPEL ASTRA j 1.7 DIZEL 6 SHPEJTSI ME DOGAN

Histora e veturës

67 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:29 ,

Opel corsa 045693540

Histora e veturës

800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:27 ,

Opel Sintra 7 ulse 045693540

Histora e veturës

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 07:12 ,

OPEL ASTRA 1.7 CDTI

Histora e veturës

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Korr 22:54 ,

opel caliber

Histora e veturës

700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Korr 21:02 ,

BLEJ GJITHA LLOJET E VETURAVE PA DOGAN, PIKABA, KO

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Korr 21:01 ,

Blej gjitha llojet e OPEL pa dogan- Per pjese

Histora e veturës

999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Korr 20:32 ,

Shitet ose ndrrohet touareg 2.5 automatik Rks

Histora e veturës

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Korr 18:39 ,

Shes pjes per volvo v40 s40 1998-2004

Histora e veturës

500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
26 Korr 17:45 ,

Opel combo1.7 dizell viti 2000

Histora e veturës

1 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Korr 11:52 ,

OPEL CORSA 1.2i AUTOMATIK * Dogan te Paguar * ch

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Korr 23:40 ,

OPEL ZAFIRA

Histora e veturës

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Korr 22:30 ,

Opel Astra 1.7 CDTi

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opel | Të gjitha | Vetura | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione