Passat | Ferizaj | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 1127
Audi , 55
Opel , 24
BMW , 20
Ford , 12
Suzuki , 10
Peugeot , 9
Fiat , 6
Citroën , 6
Renault , 4
MINI , 3
Volvo , 3
Mazda , 2
Nissan , 2
Toyota , 2
Seat , 2
Kia , 2
Wiesmann , 1
MG , 1
Daihatsu , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Passat,kategori Vetura,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Passat Të gjitha | Vetura | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:30 ,

Blej Audia pa dogan , Anglez - Per pjes

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:30 ,

Blej vetura pa dogan,Anglez - Per pjese

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:29 ,

Blej gjitha llojet e OPEL pa dogan- Per pjese

Histora e veturës

999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:38 ,

Passat b7 2.0tdi 2011 Automatik panoram

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:13 ,

Pasat 2.0tdi Automatik DSG me dogan te paguar

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:26 ,

SHES PASSAT 2.0 TDI AUTONATIK VITI 2014

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:29 ,

Citroen berlingo 1.4b 2007 ndrrim me kerr

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:35 ,

shes passat b7 2.0 dizel Automatik me dogan 2011

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:31 ,

VW PASSAT 2.0TDI BLUEMOTION R line 2014 NDRRIM I MUNDSHEM

Histora e veturës

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:13 ,

Golf Vll 2.0 tdi highline automatik led-xenon-bi-xenon

Histora e veturës

13 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:05 ,

Peugeot 208 1.4 e-hdi automatik i doganuar

Histora e veturës

7 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 09:05 ,

Astra 1.7 cdti i doganuar 2011

Histora e veturës

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:04 ,

Corsa 1.3 cdti facelift i doganuar 2012

Histora e veturës

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:03 ,

Fiat punto 12. Evo 16v i doganuar

Histora e veturës

4 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 07:31 ,

SHES PIKAP FORD CONECT 1.8 TDCI RKS 6MUJ

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Korr 20:19 ,

Passat R-Line 2.0 TSI 2017

Histora e veturës

Viti: 2017
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
27 Korr 13:43 ,

shes

Histora e veturës

830 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 09:20 ,

Passat cc 2009 automatik

Histora e veturës

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Korr 20:59 ,

BLEJ GOLFA 5 DHE 6 PA DOGAN--- PER PJES

Histora e veturës

1 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
26 Korr 20:32 ,

Shitet ose ndrrohet touareg 2.5 automatik Rks

Histora e veturës

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Korr 18:39 ,

Shes pjes per volvo v40 s40 1998-2004

Histora e veturës

500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
26 Korr 07:30 ,

Passat 1.6 TDI - EDITION -

Histora e veturës

7 999 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Korr 15:28 ,

Passat b8 diesel comfortline 2.0 dsg automatik

Histora e veturës

14 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Korr 09:58 ,

Shitet Pasati 4 Motion

Histora e veturës

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 11:39 ,

Shitet:BMW GT 530

Histora e veturës

14 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Korr 08:01 ,

Furra me Avull INOX

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Korr 15:14 ,

Passat B7 2.0 TDI DSG Full opsion

Histora e veturës

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Korr 14:02 ,

Vw passat

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Korr 20:41 ,

VW CADDY 1.9 TDI - I DOGANUAR

Histora e veturës

4 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Korr 19:00 ,

Shiten pjes per Citroen Jumpy

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
22 Korr 11:45 ,

Audi a4 2.0tdi S-Line Automatik

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Korr 21:08 ,

VW Passat B7 2.0 TDI Bluemotion Automatik DSG -2012

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 09:22 ,

Audi a4 2.0tdi Automatik S-Line 2008

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 19:51 ,

BLEJ GOLF 5 , PA DOGAN

Histora e veturës

2 222 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Korr 18:03 ,

VW passat 1.8 benzin viti 2000 automatik

Histora e veturës

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Korr 20:33 ,

Blej te gijtha llojet e veturave pa dogan

Histora e veturës

2 333 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
15 Korr 11:12 ,

Shes Veturen Passat

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Korr 11:12 ,

Shes veturen passat

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Korr 11:11 ,

Passat

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
13 Korr 10:30 ,

opel zafira 1.9 Automatik 7-Ulse

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Korr 17:21 ,

Komod 65 cm

Histora e veturës

140 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Korr 19:38 ,

Shitet passat b7 tdi 2013

Histora e veturës

5 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Korr 00:11 ,

VW passat 1.8 benzin viti 2000 automatik

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Korr 23:49 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005

Histora e veturës

2 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Passat | Të gjitha | Vetura | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione