Pezho | Ferizaj | Makina | Vetura

Peugeot , 370
Audi , 5
BMW , 4
Opel , 4
Renault , 3
Rover , 3
Ford , 2
Smart , 2
Aixam , 1
Artega , 1
Citroën , 1
Daihatsu , 1
Fiat , 1
Mazda , 1
Pontiac , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pezho,kategori Vetura,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pezho Të gjitha | Vetura | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 20:18 ,

VW PASSAT 2.0TDI BLUEMOTION R line 2014 NDRRIM I MUNDSHEM

Histora e veturës

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:18 ,

SHES 4 GOMA TVERES 235/45/17 ETSHE 4COPA TNJEJTA

Histora e veturës

135 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 20:17 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005

Histora e veturës

2 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:09 ,

U SHIT

Histora e veturës

12 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:04 ,

Peugeot 308sw pa dogan

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:31 ,

Pezho

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:40 ,

Pezho 1.4 Benzin, 2000, RKS, Regiistrim

Histora e veturës

1 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
16 Qer 13:20 ,

PEUGEOT 308 AUTOMATIK 2011 E DOGANUAR

Histora e veturës

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Qer 18:47 ,

Shiten pjes per Pezho 306

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Qer 21:06 ,

Pezho 307

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 21:29 ,

Shitet ose nderrohet

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
03 Qer 23:01 ,

Shes pezho

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Qer 17:15 ,

Peugeot (pezho) partner 1.6 HDI

Histora e veturës

4 000 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Qer 11:53 ,

Shes pezho 1.6 benzi Automatik viti 2001 info 044999242

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
31 Maj 23:07 ,

Pezho 307

Histora e veturës

3 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 20:45 ,

Pezho 307 1.6 HDI. 2008

Histora e veturës

3 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Maj 18:57 ,

Pezho 308 2011 2.0 HDi Automatik, me liber serisi

Histora e veturës

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Maj 11:11 ,

Shitet pezho 307 hdi dizel

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Maj 09:51 ,

Peugeot 206 1.6 HDI 2005 RKS

Histora e veturës

2 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 11:49 ,

Shitet

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 04:46 ,

Jumper Boxer Ducato

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Maj 12:13 ,

Pezho 206 vp 2004

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Maj 18:44 ,

u shit flm merrjep

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 11:12 ,

peugeot 206

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Pri 17:25 ,

Pikat pezho

Histora e veturës

2 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Pri 11:11 ,

Peugeot 307

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 11:18 ,

�� i SHiTUR ����

Histora e veturës

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Pri 08:39 ,

Pezho 1.4hdi dizell 2003 ne gjendje te mir

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 02:07 ,

Pezho partner

Histora e veturës

2 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 13:11 ,

Pezho

Histora e veturës

1 799 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 15:27 ,

Pezho 307 kabriolet

Histora e veturës

2 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Pri 09:56 ,

Pezho 307 kabriolet

Histora e veturës

2 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 18:44 ,

Peugeot 207 sw 2011

Histora e veturës

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Mar 19:58 ,

Shes pezho kabriolet

Histora e veturës

2 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 19:03 ,

Shitet pezho

Histora e veturës

400 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Mar 17:51 ,

Peugoet 508 2.2 HDI GT AUTOMATIK

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Mar 16:14 ,

Shitet pikap pezho partner

Histora e veturës

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Mar 14:39 ,

shes veturen pezho 307

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Mar 10:40 ,

Peugeot 308 2011

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 22:29 ,

Peugeot 307

Histora e veturës

2 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 09:24 ,

Peugeot 308

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 17:04 ,

Peugeot 308 2011

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 16:48 ,

Pezho 208

Histora e veturës

5 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Shk 20:16 ,

shes pezho 206

Histora e veturës

11 111 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 15:35 ,

Pikap Pezho Disel

Histora e veturës

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pezho | Të gjitha | Vetura | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione