Pikap | Ferizaj | Makina | Vetura

Opel , 69
Fiat , 64
Peugeot , 61
Citroën , 59
Renault , 52
Ford , 49
Audi , 22
Seat , 14
Acura , 10
BMW , 9
Škoda , 7
Nissan , 3
Daewoo , 2
Kia , 2
MINI , 2
Corvette , 1
Grecav , 1
Honda , 1
Hyundai , 1
Jaguar , 1
Mazda , 1
Suzuki , 1
Volvo , 1
Wiesmann , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pikap,kategori Vetura,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pikap Të gjitha | Vetura | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 23:12 ,

Audi a6 2300

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:49 ,

SHITET NDRROHET ME PIKAP

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 20:12 ,

kamjonet t2 1.6dizel shitet ndrrohet me vetura te huja pikap

650 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 20:12 ,

kamionet 2.4dizel n gjendje tmir shitet ndrrohet

1 900 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:12 ,

kamionet ford 2.5turbo dizel me dogan shitet ndrrohet

2 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 18:17 ,

BMW X5 X DRIVE M PACKET GJENDJE PERFEKTE MUNSI NRRIMI

12 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:17 ,

VW PASSAT 2.0TDI BLUEMOTION ECO NRRIM I MUNSHSHUM

11 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:49 ,

Pikap me Frigorifer ndrrim i munshem me vetur+klim

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:20 ,

Izllog per lokal

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 09:19 ,

Kallap te Ndryshem

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 09:17 ,

Peugeot 3008 Automatic Dizel & Hibrid

9 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 09:15 ,

Pjes per Mercedes A170 cdi

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 09:14 ,

Skara me plin dhe Rrym INOX

950 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 09:13 ,

Furra me Avull INOX

750 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Qer 19:50 ,

Mercedes-Benz GLK 320 CDI 4Matic

10 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Qer 11:09 ,

Ford fiesta pikap 2005 me dogan dhe homologim

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Qer 08:50 ,

Shes subwoferin per kerr muzik ekstra i ardhun nga amerika

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Qer 12:18 ,

Caddy

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Qer 08:46 ,

Pikap caddy Dizell 1.9 esdi

1 450 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Qer 23:36 ,

Pikap Renault kango 1.9 dizel

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 16:06 ,

Pikap

1 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Qer 11:54 ,

Audi a6 2300€

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Qer 20:13 ,

Jinling 250 cc bejm ndrrim

2 400 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Qer 08:53 ,

Audi A3 1.6 TDI AUTOMATIC S-tronic

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Qer 12:02 ,

Transport

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Maj 11:36 ,

Pikap

6 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Maj 11:20 ,

Shitet pikap Ford 1.9 1 vit regjistrim

Viti: 2005
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
22 Maj 21:54 ,

Citroen Pikap

2 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
22 Maj 12:32 ,

MINI COOPER 1.6 dizel -09 RKS BEJM NDRRIM **

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Maj 22:26 ,

Peugeot 208 1.4 2012 Rks NDRRIM I MUNDSHUM

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Maj 09:52 ,

Shes fordin me rks 28. 7 21

480 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Maj 23:04 ,

Opel zafira automatik 2012 uUshit flm merrjep

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Maj 04:06 ,

VW Cady pikap

6 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Maj 20:29 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005

2 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Maj 13:09 ,

Pikap Opel Combo 5Ulse 1.7 Japan Diesel Klime

2 100 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 23:31 ,

Pikap Caddy 2.0Sdi Viti:2004

2 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 22:43 ,

Urgjent Opel Combo 1.7 dizel 5ulse me klime

2 100 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Maj 18:26 ,

Pikap Caddy 2.0Sdi Viti:2004

2 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Maj 01:41 ,

Shes ose Ndērroj Volvo S40 2.0 Benzin RKS

1 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 12:36 ,

Pikap Caddy 2.0Sdi Viti:2004

2 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 18:31 ,

Pikapin caddy 1.6

Viti: 2015
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
09 Maj 23:07 ,

Shitet ose ndrrohet me pikap. Audi 80 benzin 1.8

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 12:44 ,

shitet pikap ford connect isapodoganuar

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 19:00 ,

Pikap Caddy 2.0Dizel Vp:2004

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 08:56 ,

PIKAP FIAT DOBLO 2014 129.000km

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Maj 00:36 ,

cady me ulse 2014 me dogan,homologim

9 000 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Maj 23:46 ,

Pikap 2006

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 16:33 ,

����SHES PiKAP i SAPO• DOGANUAR 1.8 TDi RKS ����

2 600 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Pri 23:36 ,

Pikap

1 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
28 Pri 23:25 ,

Daewoo 1.4b Rks 8muj viti 2001 me klim ndrim ke pikap

1 900 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pikap | Të gjitha | Vetura | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione